18. března 2010 • 19:28

Volejbalisté Budějovic už jsou v semifinále

Autor:
Budějovičtí volejbalisté vedou již 2:0 na zápasy.
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Volejbalisté Českých Budějovic postoupili jako první tým do semifinále extraligy. Obhájci mistrovského titulu dnes ve Zlíně vymazali ztrátu dvou setů a po vítězství 17:15 v dramatickém tie-breaku ukončili sérii už po třech zápasech.Jihočeští svěřenci trenéra Petra Broma vyhráli poměrem 3:2 i první utkání doma, v druhém zvítězili 3:1. Ve Zlíně dnes nerezignovali ani za nepříznivého stavu 0:2 a dotáhli zápas do páté sady.

V té hosté vsadili na razantní nástup, ale ani když uhráli všech sedm úvodních míčů, nebylo o jejich postupu ještě zdaleka rozhodnuto.

Domácí tým totiž heroickým vzepětím dokázal velkou ztrátu smazat a otočit stav na 14:13, mečbol však neproměnil. Českobudějovičtí posléze naopak druhou možnost ukončit zápas využili.

Další čtvrtfinálové série pokračují třetími zápasy v pátek.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, volejbal
 Klasická verze
Mobilní verze