Pála se utká s Vladimírem Kličkem. V tréninku | iSport.cz
11. listopadu 2010 • 15:22

Pála se utká s Vladimírem Kličkem. V tréninku

Autor: ČTK
Ondřej Pála změří síly s Vladimírem Kličkem
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi
Souček patří mezi nejlepší v Evropě. Takový hráč se rodí jednou za 10 let, chválí Trpišovský Souček patří mezi nejlepší v Evropě. Takový hráč se rodí jednou za 10 let, chválí Trpišovský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přední český profesionální boxer Ondřej Pála bude mít šanci poměřit své síly se současnou jedničkou světového boxu v nejtěžší váhové kategorii Vladimirem Kličkem z Ukrajiny. Zatím ale pouze v tréninku."Těším se moc, to je jasný, je to pro mě šance," uvedl Pála pro sport.cz. Se současným světovým šampionem organizací WBO, IBF a IBO bude trénovat od příštího týdne v Innsbrucku.

"Jsme domluveni na třech týdnech. Jistý je zatím první, když bude poté vše v pořádku a bude spokojenost, tak následuje další příprava," řekl Pálův trenér Jurij Krivoručko.

Kličko se bude v Rakousku připravovat na titulový zápas proti Derecku Chisorovi z Velké Británie, který se uskuteční 11. prosince. "Jsem podobný typ. A to jak výškou, tak váhou," vysvětlil Pála, proč dostal šanci trénovat s ukrajinským fenoménem.

Pála měl přednedávnem možnost připravovat se s druhým z bratrské dvojice Kličků Vitalijem. K dohodě ale nakonec nedošlo. "Teď se nám zase ozvali, že by měli o mě zájem, tak jsem jenom rád," uvedl Pála.

 
Články odjinud


Články odjinud