11. října 2012 • 16:00

Bolí vás záda či máte zablokovaný krk? Rehabilitační pomůcky zaručeně pomohou!

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Problémy s pohybovým aparátem trápí mnoho lidí bez ohledu na věk. Počáteční symptomy bolestí v zádech, zablokovaného krku či bolestí v kříži se mohou jevit  jako banální namožení, které však může přerůst v nepříjemnou blokaci, která nám brání v aktivním pohybu. Předcházejte těmto útrapám pomocí efektivní a cílené masáže, která postiženou oblast prokrví a rozhýbe. Nenechte svůj pohyb omezovat! Pořiďte si cenově dostupné masážní pomůcky, které pomohou vašemu tělu a dostanou vás rychle do formy!Masážní přístroje tzv. do ruky

Rehabilitační pomůcky dělíme do několika skupin. Základ tvoří buď mechanické přístroje, nebo elektronické. Mezi ty mechanické patří ruční masážní přístroje, drbátka, kladívka, poklepové přístroje či baňkování. Pro každý problém existuje efektivní řešení. Elektronické masážní pomůcky pak mohou vykonávat několik funkcí najednou, bez el. zásuvky či baterek se však neobejdete. Výhodou je snadná přenositelnost, variabilita a možnost mít tyto nástroje kdekoliv i na cestách.

Kompletní nabidku rehabilitačních pomůcek obchodu NETMEDIK.CZ najdete zdeRuční masážní přístroje můžete mít neustále po ruce, používat je můžete na celé tělo.Ruční masážní přístroje můžete mít neustále po ruce, používat je můžete na celé tělo.


Masážní podložky - na doma i na cesty

Mezi nejoblíbenější rehabilitační pomůcky patří zajisté masážní podložky. Ty se vyrábí jak ve tvaru "křesla", které je možno umístit do automobilu na sedadlo, doma na pohovku či kancelářskou židli, tak i v provedení masážních polštářků a podsedáků, které je možno využívat různými způsoby nejen pro zádové svalstvo.

Masážní podložky a matrace - využít můžete na pohovce i v křesle. Relaxační masáž uleví celému vašemu tělu.Masážní podložky a matrace - využít můžete na pohovce i v křesle. Relaxační masáž uleví celému vašemu tělu.


Antiedkubitní a zdravotní matrace

Efektivní léčení proleženin (dekubitů). Přímo nutná zdravotnická pomůcka pro pacienty dlouhodobě nemocné či neustále ležící. Zdravotní masážní matrace jsou pak vhodné k léčbě zad jako celku. Dokáží masírovat zvlášť pánevní oblast, prostředek zad i oblast kolem krku a trapéz. Vhodné jako pro sezení tak i ležení. 

Dbejte o své zdraví, nenechávejte se omezovat pohybem. Rehabilitační pomůcky z obchodu Netmedik.cz vás dostanou do formy! Prověřeno stovkami zákazníků po celé ČR.

Kompletní nabidku rehabilitačních pomůcek obchodu NETMEDIK.CZ najdete zde

 

 

Témata: 
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze