11. října 2012 • 16:00

Bolí vás záda či máte zablokovaný krk? Rehabilitační pomůcky zaručeně pomohou!

Autor:
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Problémy s pohybovým aparátem trápí mnoho lidí bez ohledu na věk. Počáteční symptomy bolestí v zádech, zablokovaného krku či bolestí v kříži se mohou jevit  jako banální namožení, které však může přerůst v nepříjemnou blokaci, která nám brání v aktivním pohybu. Předcházejte těmto útrapám pomocí efektivní a cílené masáže, která postiženou oblast prokrví a rozhýbe. Nenechte svůj pohyb omezovat! Pořiďte si cenově dostupné masážní pomůcky, které pomohou vašemu tělu a dostanou vás rychle do formy!Masážní přístroje tzv. do ruky

Rehabilitační pomůcky dělíme do několika skupin. Základ tvoří buď mechanické přístroje, nebo elektronické. Mezi ty mechanické patří ruční masážní přístroje, drbátka, kladívka, poklepové přístroje či baňkování. Pro každý problém existuje efektivní řešení. Elektronické masážní pomůcky pak mohou vykonávat několik funkcí najednou, bez el. zásuvky či baterek se však neobejdete. Výhodou je snadná přenositelnost, variabilita a možnost mít tyto nástroje kdekoliv i na cestách.

Kompletní nabidku rehabilitačních pomůcek obchodu NETMEDIK.CZ najdete zdeRuční masážní přístroje můžete mít neustále po ruce, používat je můžete na celé tělo.Ruční masážní přístroje můžete mít neustále po ruce, používat je můžete na celé tělo.


Masážní podložky - na doma i na cesty

Mezi nejoblíbenější rehabilitační pomůcky patří zajisté masážní podložky. Ty se vyrábí jak ve tvaru "křesla", které je možno umístit do automobilu na sedadlo, doma na pohovku či kancelářskou židli, tak i v provedení masážních polštářků a podsedáků, které je možno využívat různými způsoby nejen pro zádové svalstvo.

Masážní podložky a matrace - využít můžete na pohovce i v křesle. Relaxační masáž uleví celému vašemu tělu.Masážní podložky a matrace - využít můžete na pohovce i v křesle. Relaxační masáž uleví celému vašemu tělu.


Antiedkubitní a zdravotní matrace

Efektivní léčení proleženin (dekubitů). Přímo nutná zdravotnická pomůcka pro pacienty dlouhodobě nemocné či neustále ležící. Zdravotní masážní matrace jsou pak vhodné k léčbě zad jako celku. Dokáží masírovat zvlášť pánevní oblast, prostředek zad i oblast kolem krku a trapéz. Vhodné jako pro sezení tak i ležení. 

Dbejte o své zdraví, nenechávejte se omezovat pohybem. Rehabilitační pomůcky z obchodu Netmedik.cz vás dostanou do formy! Prověřeno stovkami zákazníků po celé ČR.

Kompletní nabidku rehabilitačních pomůcek obchodu NETMEDIK.CZ najdete zde

 

 

Témata: 
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze