5. srpna 2016 • 10:58

Zachraňte svůj tiket RIO Jokerem

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejočekávanější akce letošního roku je tady! Nejlepší sportovci z celého světa se sjeli do RIA, aby zde zúročili svou dlouholetou dřinu.SYNOT TIP taky nezahálel!

Připravili jsme pro vás unikátní akci – RIO Joker. Nevyšla vám jedna příležitost? Použijte RIO Jokera a zachraňte si svůj tiket.

Termín akce: 5. 8. – 21. 8. 2016

Každý člen BENEFIT klubu od nás obdrží před začátkem akce prostřednictvím SMS unikátní kód - RIO Jokera. Tento kód může zákazník využít na tiket, který obsahuje maximálně jednu nevýherní příležitost týkající se akce RIO, ostatní příležitosti na tiketu jsou výherní. Použitím RIO Jokera bude nevýherní příležitost vyhodnocena kurzem 1.

Noví zákazníci nemusí smutnit, i pro ně máme RIO Jokery připravené. Stačí se pouze zaregistrovat v termínu od 5. 8. do 20. 8. Nově registrovaný musí nahlásit své iniciály na bezplatné lince 800 888 100 a následně obdrží na svůj registrovaný telefon RIO Jokera. Kompletní pravidla naleznete na www.synottip.cz.

Dostaneme vás do hry

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze