9. května 2018 • 14:12

Vyhrajte s DIGI TV iPhone X a další hodnotné ceny

Autor:
TOP VIDEA
Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru? Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru?
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
VŠECHNA VIDEA ZDE

Každý víkend přináší DIGI TV sportovním fanouškům ten nejlepší evropský klubový fotbal. Nyní můžete s televizí, jež vysílá Premier League, Bundesligu a La Ligu, vyhrát v jarní soutěži nadupaný iPhone X, případně 50 dalších hodnotných cen. Stačí správně odpovědět na několik jednoduchých otázek a mít trochu štěstí.Jak na to? Na stránkách soutez.novadigitv.cz stačí odpovědět na otázky typu kolik programů má kompletní nabídka DIGI TV zahrnutá do MAXI balíčku, případně jaké fotbalové soutěže DIGI TV exkluzivně svým zákazníkům přináší.

Hraje se celkem o 50 cen, přičemž absolutní vítěz získá iPhone X 64GB s mobilní službou DIGI2GO na rok zdarma. Dalšími cenami jsou například sluchátka či oblíbené power banky. Soutěž potrvá až do 20. května.

Soutěžte s DIGI TV o hodnotné ceny

DIGI TV je český televizní operátor, který nabízí plnohodnotnou televizi jak přes satelit, tak přes internet. V kompletní nabídce zahrnuté v MAXI balíčku najdete více než sto televizních programů, z nichž je až 45 v HD kvalitě.

Portfolio programů nabízí kvalitní televizní zábavu pro celou rodinu. Pro ty, kteří si nezvolí kompletní nabídku, je tematicky rozděleno do několika balíčků, z nichž si vyberou milovníci filmů, seriálů, dokumentů, pohádek i sportovních pořadů.

Právě exkluzivní sportovní přenosy tvoří jedinečný obsah DIGI TV. Na vlastních kanálech DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD vysílá přímé přenosy z německé fotbalové Bundesligy, anglické Premier League či španělské La Ligy. Kromě toho si mohou fanoušci vychutnat na obrazovkách například turnaje seriálu ATP World Tour.

DIGI TV Věnuje značný prostor mimořádným sportovním událostem. Naposledy minulý víkend vysílala v přímém přenosu s bohatým doprovodným programem nejatraktivnější duel španělské La Ligy El Clásico, zápas mezi Barcelonou a Realem Madrid. Utkání skončilo smírně 2:2 a střelecky se v něm prosadily obě hvězdy, jak Lionel Messi z Barcelony, tak Cristiano Ronaldo z Realu.

Nadcházející víkend si zase fanoušci budou moci na obrazovkách vychutnat rozuzlení anglické Premier League a německé Bundesligy, o týden později zase poslední kolo španělské La Ligy.

Golfové The Players Championship na DIGI Sport

Na své si ale na DIGI přijdou i příznivci dalších sportů. Od čtvrtka 10. května do neděle 13. května například DIGI TV zpřístupní všem svým zákazníkům Golf Channel, aby mohli v přímých přenosech sledovat prestižní turnaj série PGA Tour The Players Championship s účastí legendy golfu Tigera Woodse.

DIGI TV si můžete objednat na www.novadigitv.cz.

Témata:  sport, DIGI TV, golf, soutěž
 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze