Zaběhněte si nejrychlejší sprint v životě | iSport.cz
21. září 2021 • 00:00

Zaběhněte si nejrychlejší sprint v životě

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Pardubice - Sparta: Minčev přidává třetí zásah! Haraslínova patička nastartovala akci
Pardubice - Sparta: Wiesner parádní bombou pod víko zvýšil na 2:0 pro hosty!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začátkem září byla uvedena nová verze nejrychlejší boty značky adidas. V loňském roce model ADIZERO ADIOS PRO debutoval s velkým ohlasem a hned se v něm překonávaly světové rekordy. Ten svůj můžete stanovit i vy na Výstavišti Holešovice, kde je možné si do 23. září tento model otestovat a zaběhnout v něm nejrychlejších 40 metrů v životě. Podaří se vám porazit třeba Lukáše Váchu? Tři nejrychlejší ženy a muži získají model z řady adizero Boston 10.Nové běžecké boty vyzkoušel i fotbalista Lukáš Vácha Nové běžecké boty vyzkoušel i fotbalista Lukáš VáchaFoto adidas ČR s.r.o.

V návaznosti na uvedení novinky se v neděli 12. září v sídle společnosti adidas v německém Herzogenaurachu uskutečnil závod ADIZERO: ROAD TO RECORDS, kde se více než 80 sportovců adidasu, včetně RunCzech Racing Teamu, pokusilo překonat světové rekordy. A to se bezesporu povedlo – v závodech žen na 5 km a 10 km padly hned dva světové rekordy. Agnes Jebet Tiropová vytvořila nový ženský světový rekord na 10 km s časem 30:01, kdy z 19 let starého rekordu ukrojila 28 sekund. Etiopanka Senbere Teferiová pak překonala světový ženský rekord na 5 km o 15 sekund časem 14:29.

A závody budou pokračovat i u nás. Od pondělí 13. 9. do čtvrtka 23. 9. si bude moci každý, kdo miluje svižný běh a rychlost, vyzkoušet novinku ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2 a zaběhnout si v ní nejrychlejší sprint svého života. Na Bruselské cestě na Výstavišti pro vás totiž adidas a RunCzech postavily speciální měřenou běžeckou dráhu na 40 m, kde si v botech adizero můžete zkusit, co to znamená běžet jako vítr na maximum. Více najdete na: https://www.facebook.com/events/1020647775366864.

Běžecký model ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO je k dispozici na adidas.cz/obuv-beh.

Foto adidas ČR s.r.o.

Články odjinud


Články odjinud