9. října 2017 • 16:00

Vychází SUPERLIFE. Ester Ledecká prozradí, kdo je její vysněný muž a budoucí manžel

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Netradiční rozhovory včetně exkluzivních fotografií a další zajímavé čtení vás čeká v novém dílu magazínu Superlife, který vychází už v úterý 10. října a je součástí deníku Sport. Šedesátistránkový speciál tak dostanete zcela zdarma. Pilířem čerstvého vydání Superlife jsou zejména nevšední rozhovory s velkými a úspěšnými osobnostmi českého sportu.ESTER LEDECKÁ je unikát. Nejen na sjezdovkách, které špičkově brázdí na lyžích i snowboardu a svět ji za to aplauduje. Královna české bílé stopy uplynulých dvou sezon sama přiznává, že je mimozemšťan. Ostatně, z rozhovoru pro SUPERLIFE tento dojem opravdu leckdo získá. Možná nejvíc v pasáži, která se týká jejího soukromí. Dozvíte se, koho si jednou vezme za manžela, prý je to na tuty. Budete překvapeni.

Stejně tak upřímnou úderností (i přesností), s jakou Ester Ledecká popisuje chování různých bafuňářů během olympijských her. „Olympijský výbory všech zemí soutěží v tom, kdo pro svoje sportovce sežene lepší matrace na spaní. Všichni, za normálních okolností solidní trenéři, fyzioterapeuti a servisáci, se promění ve vynervovaný psychouše, co nemluví o ničem jiným, než jak je důležitý je nezranit se, neonemocnět nebo se nepřetrénovat . Olympijský panice pak podlehne většina sportovců, fanoušků a obchodníků téhle planety. V tomhle mám coby mimozemšťan výhodu, protože já jsem vůči téhle davové psychóze imunní…“

Titulní strana magazínu SUPERLIFE

TOMÁŠ SATORANSKÝ je v současné době jediným Čechem v NBA. Sezona v zámoří, to je ale hektika ve zlaté kleci, během níž washingtonští Wizards nalétají od Atlantiku po Pacifik a zase zpět přes 60 tisíc kilometrů. To vše za pouhých pět měsíců. Pětadvacetiletý rozehrávač vstoupí v půlce října do klíčové druhé sezony, v níž se hodlá do dění v NBA významně zapsat. A neuškodí, když u toho bude dobře vypadat. K pohodlí nejen na cestách mu mají přispět i české obleky.

Dvoumetrový basketbalista se stal tváří české firmy Blažek pro obleky šité na míru. Bude je nosit do slavné Madison Square Garden, v losangeleském Staples Center. A těší se. „Když jsem v sedmnácti přišel do Sevilly, ani jsem neměl oblek. Postupem času jsem ale poznal, že je důležité, jak se prezentujete,“ přiznává pro SUPERLIFE. Spojení Blažek-Satoranský vypadá na první pohled parádně, sami se můžete přesvědčit z exkluzivních fotografií.

Rozhovor s Tomášem Satoranským pro SUPERLIFE
ZDENĚK ŠTYBAR je všestranným cyklistou, který zvládne téměř vše. Mimo sport si rodák ze Stříbra rovněž bere řadu aktivit. Rodinný penzion, vedený pod jeho jménem, nebo půjčovna kol na Mallorce, patří mezi ty hlavní. Kdyby mohl mít den víc než 24 hodin, bude Štybar mezi prvními, kdo se bude hlásit o dvojnásobnou porci.

Kdysi koupil jeden byt v Belgii. Další v Čechách. Pak se začal zajímat o provozování penzionu. Nedávno ho rozšířil pro pětatřicet osob, v létě má kompletně plno. Jezdí k němu turisté z Belgie, kde je populární díky cyklistice. Zdeněk Štybar na kole nejen závodí, ale i vymýšlí. „Napadá mě na něm tolik plánů a projektů, že vím, že je všechny nestačím realizovat,“ ví už teď. Pro SUPERLIFE se o svých záměrech rozpovídal.

Rozhovor se Zdeňkem Štybarem pro SUPERLIFE

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, superlife, Ledecká
 Klasická verze
Mobilní verze