Až 4000 závodníků poběží noční Prahou. Přihlaš se na NEONRUN | iSport.cz
12. června 2018 • 13:22

Až 4000 závodníků poběží noční Prahou. Přihlaš se na NEONRUN

Autor:
Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda.
TOP VIDEA
TOP góly 4. kola: Frýdkova perfektní dělovka, Matouškovy parády a Stanciův trestňák TOP góly 4. kola: Frýdkova perfektní dělovka, Matouškovy parády a Stanciův trestňák
Bohemians - Ostrava: Baník udeřil v závěru! Hosty poslal do vedení Ondřej Šašinka Bohemians - Ostrava: Baník udeřil v závěru! Hosty poslal do vedení Ondřej Šašinka
VŠECHNA VIDEA ZDE
Jedinečná nezávodní akce zamíří do srdce Prahy. Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda. Start a cíl je plánován na Vypichu v Praze. Termín je stanoven na 1.9.2018. Délka závodu je pět kilometrů. Superlife si k NEONRUNU připravil i výzvu, která bude k dispozici od 14. června.


Akce je napojena na charitu Kapka naděje. Nebudou chybět dětské kategorie. Každý závodník si odnáší krásnou medaili a plno zážitků. Na trati jsou barevné zóny s plno artikly, které z Vás udělají Alenku v říši divů. V hlavní roli jsou neony, barevná světla a zajímavá dekorace.

Cílovou skupinou NEONRUN jsou lidé provozující aktivní nebo rekreační běh. Závodníci a amatérští hobby běžci ve věkovém rozmezí od 10 - 69 let. Majoritní skupinu mezi účastníky tvoří ženy 67% mezi 25. až 40. rokem života.

Sledujeme trendy ve sportovním marketingu a běh je nyní velký boom. Každý cítí výzvu v běhu. Startovné je od 500 č do 800kč.

Více informací na www.neonrun.cz.

Témata:  sport, superlife, neon run
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze