12. června 2018 • 13:22

Až 4000 závodníků poběží noční Prahou. Přihlaš se na NEONRUN

Autor:
Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda.
TOP VIDEA
Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň
Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0! Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE
Jedinečná nezávodní akce zamíří do srdce Prahy. Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda. Start a cíl je plánován na Vypichu v Praze. Termín je stanoven na 1.9.2018. Délka závodu je pět kilometrů. Superlife si k NEONRUNU připravil i výzvu, která bude k dispozici od 14. června.


Akce je napojena na charitu Kapka naděje. Nebudou chybět dětské kategorie. Každý závodník si odnáší krásnou medaili a plno zážitků. Na trati jsou barevné zóny s plno artikly, které z Vás udělají Alenku v říši divů. V hlavní roli jsou neony, barevná světla a zajímavá dekorace.

Cílovou skupinou NEONRUN jsou lidé provozující aktivní nebo rekreační běh. Závodníci a amatérští hobby běžci ve věkovém rozmezí od 10 - 69 let. Majoritní skupinu mezi účastníky tvoří ženy 67% mezi 25. až 40. rokem života.

Sledujeme trendy ve sportovním marketingu a běh je nyní velký boom. Každý cítí výzvu v běhu. Startovné je od 500 č do 800kč.

Více informací na www.neonrun.cz.

Témata:  sport, superlife, neon run
 
Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze