12. června 2018 • 13:22

Až 4000 závodníků poběží noční Prahou. Přihlaš se na NEONRUN

Autor:
Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda.
TOP VIDEA
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE
Jedinečná nezávodní akce zamíří do srdce Prahy. Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda. Start a cíl je plánován na Vypichu v Praze. Termín je stanoven na 1.9.2018. Délka závodu je pět kilometrů. Superlife si k NEONRUNU připravil i výzvu, která bude k dispozici od 14. června.


Akce je napojena na charitu Kapka naděje. Nebudou chybět dětské kategorie. Každý závodník si odnáší krásnou medaili a plno zážitků. Na trati jsou barevné zóny s plno artikly, které z Vás udělají Alenku v říši divů. V hlavní roli jsou neony, barevná světla a zajímavá dekorace.

Cílovou skupinou NEONRUN jsou lidé provozující aktivní nebo rekreační běh. Závodníci a amatérští hobby běžci ve věkovém rozmezí od 10 - 69 let. Majoritní skupinu mezi účastníky tvoří ženy 67% mezi 25. až 40. rokem života.

Sledujeme trendy ve sportovním marketingu a běh je nyní velký boom. Každý cítí výzvu v běhu. Startovné je od 500 č do 800kč.

Více informací na www.neonrun.cz.

Témata:  sport, superlife, neon run
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze