12. června 2018 • 13:22

Až 4000 závodníků poběží noční Prahou. Přihlaš se na NEONRUN

Autor:
Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda.
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE
Jedinečná nezávodní akce zamíří do srdce Prahy. Čtyři tisíce startujících se nechají unést barevnými neony, které osvětlí Oboru letohrádek Hvězda. Start a cíl je plánován na Vypichu v Praze. Termín je stanoven na 1.9.2018. Délka závodu je pět kilometrů. Superlife si k NEONRUNU připravil i výzvu, která bude k dispozici od 14. června.


Akce je napojena na charitu Kapka naděje. Nebudou chybět dětské kategorie. Každý závodník si odnáší krásnou medaili a plno zážitků. Na trati jsou barevné zóny s plno artikly, které z Vás udělají Alenku v říši divů. V hlavní roli jsou neony, barevná světla a zajímavá dekorace.

Cílovou skupinou NEONRUN jsou lidé provozující aktivní nebo rekreační běh. Závodníci a amatérští hobby běžci ve věkovém rozmezí od 10 - 69 let. Majoritní skupinu mezi účastníky tvoří ženy 67% mezi 25. až 40. rokem života.

Sledujeme trendy ve sportovním marketingu a běh je nyní velký boom. Každý cítí výzvu v běhu. Startovné je od 500 č do 800kč.

Více informací na www.neonrun.cz.

Témata:  sport, superlife, neon run
 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze