Radek Špryňar
Premium
7. května 2024 • 04:50

Vedení Slavie stále kouká do Liberce. Sešívaní touží po svém Haraslínovi

Vstoupit do diskuse
22
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Krejčího sbohem, ale co Priske a Feyenoord? Baník musí na Evropu posílit
Po Naganu jsme zaspali. Teď je načase se vrátit. Vlasák a Marha řeší, co dál po zlatu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není standardní, aby na celkem obyčejný ligový zápas Teplic s Libercem (2:0) vyrazilo na Stínadla téměř kompletní vedení Slavie v čele s šéfem klubu Jaroslavem Tvrdíkem a trenérem Jindřichem Trpišovským. Důvodů by se našlo víc, ale jeden byl hlavní. Na hřišti se v nedělním odpoledni prohánělo několik hráčů, které klub sleduje. Zejména na straně Slovanu. O koho jde?Obyčejně najdete na novinářské tribuně v Teplicích dost prázdných míst, pravidelně zde během utkání sedává sportovní ředitel klubu Štěpán Vachoušek. V neděli ale bylo narváno. Nikoliv žurnalisty dychtícími po úvodním semifinále Skupiny o Evropu. Na pravém křídle novinářské lavice měla vyhrazená místa Slavia. Úplně napravo seděl Jaroslav Tvrdík, po jeho levici Jindřich Trpišovský, taky místopředseda představenstva Martin Říha s manažerem A-týmu Přemyslem Kovářem.

Spíše by se čekalo, že vrcholný management si bude kousat nehty u podvečerního zápasu Slovácka se Spartou (2:4), ale plán byl jiný.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
22

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga


Články odjinud


Články odjinud