Baroš plánuje svatbu! | iSport.cz
30. prosince 2008 • 04:00

Baroš plánuje svatbu!

Autor: Pavel Krejča, Blesk
Vstoupit do diskuse
0
Baroš s Frankovou
TOP VIDEA
Síly jsem nabíral v karanténě, chci se trenérům ukázat, říká Souček
KARLOS SHOW: Vémola a legendy fotbalu. Klobása, limonáda a šlo se hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ženy a dívky, připravte si kapesníček. Váš mužský idol se bude ženit. Český fotbalový reprezentant Milan Baroš (27), útočník tureckého Galatasaraye, plánuje svatbu s modelkou Terezou Frankovou (27)!Měl pletky s řadou sexy krásek: Eva Kiliánová, Kateřina Průšová, Zuzana Belohorcová ..., ovšem až Franková, bývalá studentka obchodní akademie s umělými prsy, zkrotila divočáka, jemuž odolala málokterá sukně. „S přítelkyní jsme už dlouho a přemýšlíme o svatbě. Už jsme i zasnoubení,“ prozradil Milan na klubových stránkách.

Kdy sňatek proběhne? Vypadá to, že veselka bude až v létě po sezoně. „V Turecku jsem kvůli fotbalu a na ženění tak musíme najít vhodný čas,“ nastínil Baroš.

Tomu společné bydlení s Terezkou (loni na podzim údajně potratila jejich dítě), v Istanbulu prospívá. Během čtrnácti ligových zápasů vstřelil čtrnáct branek a vévodí tabulce střelců. „Od začátku se tu cítím moc dobře. S přítelkyní jsme si rychle našli dům. Je to tady super. Istanbul je krásné město s řadou útulných restaurací a kaváren,“ prohlásil šutér mající v Turecku tříletou smlouvu s ročním platem 50 milionů korun.

Lásky a úlety »divočáka« Milana Baroše

Než se z Milana Baroše stal chlap na ženění, uplynula spousta času. Od rozchodu s Evou Kiliánovou v roce 2004 měl mnoho známostí. Spojují je blond vlasy a sexy postavy... Poslední v řadě je Tereza Franková, s níž je Baroš už tři roky. Zklidnil se a snad našel tu pravou. Seznam jeho veřejně známých lásek a úletů je určitě pěkné podívání!

Eva Kiliánová

kiliánovákiliánováFoto Internet

První vážná známost, Eva na něj měla pozitivní vliv. Byli spolu do léta 2004.

Kateřina Průšová

Kateřina Průšová se kvůli rovnátkům směje jen nepatrněKateřina Průšová se kvůli rovnátkům směje jen nepatrněFoto Jiří Rubeš

Důvod rozchodu s Kiliánovou – vyšly fotky, na kterých si Milan v noci odvádí Průšovou...

Hana Kovaříková
Herečka, nyní přítelkyně Jána Jackuliaka ze skupiny All X. S Barošem chodila před skoro čtyřmi lety.

Zuzana Belohorcová

Zuana Belohorcová ví, co na muže platíZuana Belohorcová ví, co na muže platíFoto Archiv Z. B.

Ona o něm mluví s láskou, on ji má v oblibě, chodili spolu často na kafe... Bylo i něco víc?

Témata:  sport, fotbal, baroš, střípky
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud