1. června 2010 • 11:16

Adriano se samopalem: Přítel drogových bossů?

Autor:
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vzal si samopal do ruky. Zvedl ho nad hlavu. Usmál se. A řekl: sýýýr. Fotbalový útočník Adriano lítá v obrovském maléru. Nejenže se nechal vyfotit s útočnou zbraní, ale také ho vyšetřuje brazilská policie z údajného kamarádství se šéfy vraždících gangů. Fotografie zveřejnil brazilský deník O'Dia.Adriano s přítelem a samopaly.Adriano s přítelem a samopaly.

Na prvním snímku Adriano drží samopal vedle přítele, který má v ruce pro změnu pozlacenou AK47. Na další fotce dokonce ukazuje symbol „CV“, který patří drogovému gangu.

Ten se nazývá „Commando Vermelho“ a je největší skupinou obchodníků tvrdých drog působící v Rio de Janeiru.

Adriano se v médiích snažil celou situaci zlehčit. Uvedl, že jeho zbraň nebyla skutečná, že se slouží pro paintball.

A fotografie, na které dělá reklamu zabijákům a dealerům? „To byl vtip pro naše přátele,“ brání se brazilský útočník, který chybí v nominaci pro světový šampionát.

Adriano ukazuje znak drogového gangu CV.Adriano ukazuje znak drogového gangu CV.

Policie z Ria de Janeira se začala snímky zabývat. Adriano je podezřelý, že s drogovými bossy utužuje přátelský vztah.

Rovněž bude předvolán, aby vysvětlil podivné finanční toky vztahující se na členy gangu. Zejména pak nákup dvou motocyklů, přičemž jeden z nich zaregistroval na jméno matky drogového dealera.

Zmíněná skupina překupníků drog je úřady obviňovaná, že sestřelila policejní vrtulník a zabila tak tři policisty.

Stalo se tak loni v říjnu při přestřelce s jiným gangem, která rozhodovala o kontrole nad městskou částí Favela. Tam se mimochodem Adriano narodil. Tehdy zahynulo dvanáct lidí.

Adriano
Adriano

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Adriano, brazílie
 Klasická verze
Mobilní verze