10. července 2011 • 21:15

Beckhamovi se dočkali. Mají dceru Harper Seven

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka vytáhl přímák, Daridovi brankář ukradl gól
TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo TOP góly 21. kola: Vítězná hlavička Koláře a Budínského sólo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně! David a Victoria Beckhamovi se dočkali svého čtvrtého potomka. Po třech klucích se slavná rodina rozrostla o první tolik vytouženou dcerku, které dali jméno Harper Seven Beckham. Nový přírůstek do rodiny přišel na svět v neděli pět minut před osmou hodinou ranní v Los Angeles. Dívka váží necelá tři a půl kila a dle lékařů je matka i dítě v naprostém pořádku.

 

 "Šťastná a zdravá přišla na svět v 7:55 dnes ráno v nemocnici Cedars Sinai v Los Angeles. Brooklyn, Romeo a Cruz se nemůžou dočkat až jejich sestřičku přivítají do rodiny," řekl mluvčí.

"Velká gratulace mojí švagrové a velkýmu bráchovi k narození krásné holčičky. Nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím," vzkázala z Anglie Davidova sestra.


V jedné nesledovanějších rodin britského impéria vládli do této chvíle jen potomci mužského pohlaví a bylo jasné, že jak David, tak jeho žena Victoria by na svět rádi přivedli dívku. Toto přání se jim konečně splnilo.

Slavný pár je spolu již téměř dvanáct let a jak to tak vypadá, i přes některé aférky, kterými si oba prošli, jejich vztah funguje.

Victoria Beckham čeká s manželem Davidem už čtvrté dítěVictoria Beckham čeká s manželem Davidem už čtvrté dítě
Ostře sledovaný pár je už doslova zasypán gratulacemi z celého světa. Stranou nezůstal ani princ William s manželkou Catherine.

"Victoria vypadá nádherně. Je fantastické, být u toho. Jsou to nejlepší chvíle života," napsala na svých stránkách hvězda Los Angeles Gallaxy David Beckham.

Jeho žena Victoria se ještě těsně před termínem porodu věnovala navrhování nových modelů a zúčastňovala se celé řady významných akcí. Na posledním setkání s princem Williamem a jeho ženou však již chyběla.

"Victoria chtěla moc přijít, ale je moc unavená. Přeje vám však mnoho štěstí do společného života," omlouval absenci své ženy šestatřicetiletý Beckham.

"Vyřiďte, že ji i vám přejeme jen to nejlepší a hodně štěstí. Jsou to pro vás nádherné dny, buďte šťastní. Jste skvělí lidé," odvětil slavnému fotbalistovi princ William.

Teď se tedy David a Victoria konečně dočkali.

Takhle David Beckham vyfotil svou manželku Victorii pár dní před porodem.
Takhle David Beckham vyfotil svou manželku Victorii pár dní před porodem.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze