25. července 2012 • 18:08

Good luck! Berdych vyrazí za olympijskou medailí se zlatou taškou

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nádherné vzpomínky i zážitky jako z hodně špatného filmu. Takové myšlenky se honí hlavou české tenisové jedničce při vzpomínce na nejslavnější turnaj světa - Wimbledon. Zažil zde jak finálový duel o titul v roce 2010 proti Nadalovi, tak letošní šokující vyřazení v prvním kole od Lotyše Gulbise.


REKLAMA
digi tv

Teď vyrazí rodák z Valašského Meziříčí svůj nedávný kolaps napravit v rámci olympijského turnaje, který se také hraje ve slavném All England Clubu.

Pomoci by mu k tomu měla i tenisová taška ve zlatých barvách ozdobená nápisy v různých jazycích s přáním hodně štěstí.

Pokud se současnému sedmému hráči světa podaří vybojovat kov podobného lesku, nezlobil by se žádný fanoušek českého tenisu. Velikým úspěchem by bezesporu byl ale zisk jakéhokoliv medaile.

Nová taška Tomáše Berdycha přeci jen má jednu malou vadu na kráse. Mezi nápisy s přáním úspěchu chybí ten v češtině. Snad to české hvězdě nepřinese smůlu.

Slavný turnaj se losuje již ve čtvrtek.

Zbyla i chvíle na odpočinek
Zbyla i chvíle na odpočinek

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze