25. července 2012 • 18:08

Good luck! Berdych vyrazí za olympijskou medailí se zlatou taškou

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nádherné vzpomínky i zážitky jako z hodně špatného filmu. Takové myšlenky se honí hlavou české tenisové jedničce při vzpomínce na nejslavnější turnaj světa - Wimbledon. Zažil zde jak finálový duel o titul v roce 2010 proti Nadalovi, tak letošní šokující vyřazení v prvním kole od Lotyše Gulbise.


REKLAMA
digi tv

Teď vyrazí rodák z Valašského Meziříčí svůj nedávný kolaps napravit v rámci olympijského turnaje, který se také hraje ve slavném All England Clubu.

Pomoci by mu k tomu měla i tenisová taška ve zlatých barvách ozdobená nápisy v různých jazycích s přáním hodně štěstí.

Pokud se současnému sedmému hráči světa podaří vybojovat kov podobného lesku, nezlobil by se žádný fanoušek českého tenisu. Velikým úspěchem by bezesporu byl ale zisk jakéhokoliv medaile.

Nová taška Tomáše Berdycha přeci jen má jednu malou vadu na kráse. Mezi nápisy s přáním úspěchu chybí ten v češtině. Snad to české hvězdě nepřinese smůlu.

Slavný turnaj se losuje již ve čtvrtek.

Zbyla i chvíle na odpočinek
Zbyla i chvíle na odpočinek

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze