Štěpánek vyhrál první kolo v Gstaadu | iSport.cz
10. července 2007 • 00:00

Štěpánek vyhrál první kolo v Gstaadu

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tenista Radek Štěpánek postoupil do druhého kola turnaje ve švýcarském Gstaadu. V prvním kole naopak skončil Jan Hájek.



Český tenista Radek Štěpánek postoupil do druhého kola turnaje ve švýcarském Gstaadu. V dohrávaném duelu z pondělí porazil Marina Čiliče 7:5 a 6:3. V prvním kole naopak skončil Jan Hájek. Štěpánek k utkání s chorvatským tenistou nastoupil už v pondělí, zápas byl ale za stavu 4:4 v prvním setu kvůli dešti odložen na úterý. Také dnes se kvůli nepřízni počasí několik hodin nehrálo. V dalším kole narazí Štěpánek na přemožitele Jana Hernycha, německou turnajovou čtyřku Philippa Kohlschreibera. Hájek nestačil na Itala Potito Staraceho, kterému podlehl 6:7 a 1:6.


Výsledky: Dvouhra - 1. kolo: Štěpánek (ČR) - Čilič (Chorv.) 7:5, 6:3, Starace (It.) - Hájek (ČR) 7:6 (7:4), 6:1, Gicquel (6-Fr.) - Hartfield (Arg.) 6:3, 7:6 (7:5), Mathieu (Fr.) - Roitman (Arg.) 7:6 (7:4), 6:4, Lopez (Šp.) - Kratochvil (Švýc.) 6:2, 6:3, Eschauer (Rak.) - Lammer (Švýc.) 6:2, 4:6, 6:2.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud