Mathieu vyhrál turnaj v Gstaadu | iSport.cz

Mathieu vyhrál turnaj v Gstaadu

Radek Štěpánek
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa

Semifinálový přemožitel Radka Štěpánka Paul-Henri Mathieu vyhrál tenisový turnaj na antuce v Gstaadu.

Semifinálový přemožitel Radka Štěpánka Paul-Henri Mathieu vyhrál tenisový turnaj na antuce v Gstaadu. Francouz ze třetí desítky světového žebříčku potvrdil v dnešním finále proti Andreasi Seppimu z Itálie roli favorita, i když vítězství vybojoval až po třech setech 6:7, 6:4 a 7:5. Čtvrtý titul v kariéře přinesl Mathieuovi i prémii téměř 59 tisíc eur. O trofej ve čtyřhře se utkají čeští deblisté František Čermák s Pavlem Víznerem v duelu proti Francouzům Marku Gicquelovi a Florentu Serrovi. Výsledek: Dvouhra - finále: Mathieu (5-Fr.) - Seppi (It.) 6:7 (1:7), 6:4, 7:5.

Témata:

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.