Voráčová je výhru od US Open | iSport.cz
24. srpna 2007 • 00:00

Voráčová je výhru od US Open

Autor: ČTK
Renata Voráčová
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celkem šest českých tenistů neuspělo v kvalifikaci na grandslamový turnaj US Open. Naopak jedno vítězství schází k postupu do hlavní soutěžě Renatě Voráčové.Českou tenistku Renatu Voráčovou dělí jediné vítězství od postupu do hlavní soutěže grandslamového US Open. Ve čtvrtečním zápase druhého kola kvalifikace jí ulehčily roli zdravotní problémy Ukrajinky Julie Bejgelzimerové, která zápas za stavu 0:6 a 1:3 ze svého pohledu vzdala. Dalších šest českých reprezentantů v odpoledním a večerním programu neuspělo. V prvním kole vypadli Tomáš Zíb a Barbora Záhlavová-Strýcová, druhým kolem neprošli Lukáš Rosol, Hana Šromová, Eva Hrdinová ani Petra Kvitová.


Výsledky - kvalifikace: Muži - 1. kolo:
Meffert (Něm.) - Zíb (20-ČR) 4:6, 7:6 (7:4), 6:4. 2. kolo:
Waske (26-Něm.) - Rosol (ČR) 6:4, 6:4. Ženy - 1. kolo:
Namigataová (Jap.) - Záhlavová-Strýcová (ČR) 6:2, 6:1. 2. kolo:
Voráčová (15-ČR) - Bejgelzimerová (Ukr.) 6:0, 3:1 skreč, Rodinová (Rus.) - Šromová (17-ČR) 6:4, 7:5, Klöselová (11-Něm.) - Kvitová (ČR) 7:5, 6:3, Hsieh Su-wej (18-Tchajwan) - Hrdinová (ČR) 7:5, 7:5.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud