26. července 2016 • 21:05

Další tenisová ztráta! Veselý kvůli nemoci nejede na olympiádu

Autor: ,
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Tomáši Berdychovi bude v Rio de Janeiro chybět další český tenista! Jiří Veselý přijde o olympijské hry kvůli nemoci. Vedoucí výpravy tenistů Petr Pála ČTK řekl, že Veselý má angínu a dostal antibiotika. Svůj první start na hrách tak musel zrušit.


REKLAMA
digi tv

"Mrzí mě to, moc jsem se do Ria těšil. Měly to být moje první olympijské hry. Ale mám desetidenní antibiotika a tak je nesmysl, abych tam odcestoval," uvedl pro ČTK Veselý.

Česká tenisová výprava pro Rio přišla už o třetího člena. Již dříve se rozhodli do Brazílie nejet Tomáš Berdych a Karolína Plíšková kvůli obavám z viru zika. V mužské dvouhře tak bude český tenis zastupovat pouze Lukáš Rosol.

Po omluvě 49. hráče světového žebříčku Veselého má výprava českých olympioniků 105 členů.

Naposledy se příbramský rodák představil před týdnem na turnaji v chorvatském Umagu, zápas druhého kola ale nedohrál. "Moje poslední skreč v Umagu s tím nesouvisí, měl jsem natažený prsní sval. To už je v pořádku," dodal Veselý.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, tenis, veselý, olympiáda
 Klasická verze
Mobilní verze