VIP Sport

Tragédie

8. srpna 2018 • 10:09

Atlet Bett (†28): tři roky po šokujícím zlatu z MS zemřel na silnici

Autor: ,
Keňský překážkář Nicholas Bett zemřel po autonehodě ###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý mistr světa v běhu na 400 metrů překážek Keňan Nicholas Bett zemřel při autonehodě. Překvapivý světový šampion z Pekingu z roku 2015, který vybojoval na zmíněné trati první medaili pro Keňu v historii, podle informací policie nepřežil nehodu cestou domů nedlouho po návratu z afrického šampionátu. Bylo mu 28 let.Bett, jenž získal světové zlato před třemi lety v čase 47,79 sekundy, závodil v minulém týdnu na mistrovství Afriky v Nigérii. V pondělí se vrátil do Nairobi, ale domů na tréninkovou základnu v lokalitě Nandi County na západě Keni už nedojel.

Atletův trenér Vincent Mumo řekl agentuře AP, že Bett kvůli nerovnosti na silnici ztratil kontrolu nad řízením své Toyoty Prado a převrátil se do příkopu. Keňský překážkář zemřel dnes ráno.

VIDEO | Poslední záběry. Bett přiletěl z afrického šampionátu zpátky do Keni

 

Témata:  úmrtí, Keňa, Sport, Bett, atletika
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze