Tragédie

30. dubna 2019 • 17:20

Manželka zesnulého Šurala (†28): Úprk z Turecka! Rakev přiletěla pár hodin po ní

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

V pondělí se s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem (†28), jenž zemřel po dopravní nehodě o nedělní noci, rozloučili spoluhráči. Teď už je rakev s jeho ostatky doma v Česku. Stejně jako zoufalá vdova Denisa s dcerami Vanesou Alex a Melissou Denisou.„Manželka Denisa vyjádřila přání, aby mohla s dětmi i s Pepíkovými ostatky odcestovat do Česka co nejdříve,“ řekl Blesku Šuralův agent Pavel Zíka. A tak se také stalo. Ještě v pondělí večer byla i s dcerami doma!

Privátní stroj nabídl majitel Sparty Daniel Křetínský. Rodina ale nakonec využila letadlo tureckého ministra zahraničních věcí a bratra prezidenta Šuralova posledního klubu Alanyasporu Mevlüta Cavusogla, který shodou okolností směřoval do Bratislavy na oficiální návštěvu Slovenska.

Manželka Josefa Šurala hned v pondělí vpodvečer opustila Turecko ministerským letadlem
Manželka Josefa Šurala hned v pondělí vpodvečer opustila Turecko ministerským letadlem

V úterý krátce po sedmé ráno pak nabrala směr Praha také pravidelná linka Národních tureckých aerolinek z Istanbulu. Na její palubě byla i rakev s ostatky Josefa Šurala... Podle tureckých zdrojů přistál stroj na Letišti Václava Havla krátce po deváté hodině ráno.

Kdy proběhne pohřeb někdejšího kapitána Sparty a mistra ligy s Libercem zatím není známo.

V Turecku tragicky zemřel Josef Šural. Připomeňte si nejpamátnější momenty jeho kariéry

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud