VIP Sport

Tragédie

30. dubna 2019 • 17:20

Manželka zesnulého Šurala (†28): Úprk z Turecka! Rakev přiletěla pár hodin po ní

###BLOK-TOP-VIDEA###

V pondělí se s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem (†28), jenž zemřel po dopravní nehodě o nedělní noci, rozloučili spoluhráči. Teď už je rakev s jeho ostatky doma v Česku. Stejně jako zoufalá vdova Denisa s dcerami Vanesou Alex a Melissou Denisou.„Manželka Denisa vyjádřila přání, aby mohla s dětmi i s Pepíkovými ostatky odcestovat do Česka co nejdříve,“ řekl Blesku Šuralův agent Pavel Zíka. A tak se také stalo. Ještě v pondělí večer byla i s dcerami doma!

Privátní stroj nabídl majitel Sparty Daniel Křetínský. Rodina ale nakonec využila letadlo tureckého ministra zahraničních věcí a bratra prezidenta Šuralova posledního klubu Alanyasporu Mevlüta Cavusogla, který shodou okolností směřoval do Bratislavy na oficiální návštěvu Slovenska.

Manželka Josefa Šurala hned v pondělí vpodvečer opustila Turecko ministerským letadlem
Manželka Josefa Šurala hned v pondělí vpodvečer opustila Turecko ministerským letadlem

V úterý krátce po sedmé ráno pak nabrala směr Praha také pravidelná linka Národních tureckých aerolinek z Istanbulu. Na její palubě byla i rakev s ostatky Josefa Šurala... Podle tureckých zdrojů přistál stroj na Letišti Václava Havla krátce po deváté hodině ráno.

Kdy proběhne pohřeb někdejšího kapitána Sparty a mistra ligy s Libercem zatím není známo.

V Turecku tragicky zemřel Josef Šural. Připomeňte si nejpamátnější momenty jeho kariéry
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud