VIP Sport

3. února 2014 • 11:23

Olympijské závody Strachové bude komentovat Záhrobský: Podraz na Šárku!

Autor: top
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak tohle je rána pod pás! Olympijské závody ve sjezdovém lyžování budou na Nova Sport komentovat Petrové Záhrobští, otec a bratr Šárky Strachové, s nimiž česká lyžařka nemluví. Ožijí v Soči rodinné spory?Táta a bývalý Šárčin kouč, s nímž se v roce 2009 bouřlivě rozešla a jenž je mimo jiné obviněn, že Šárku okrádal o miliony korun a hrozí mu 10 let natvrdo, bude mít na starosti jen závody mužů.

Bratr Petr, bývalý sjezdař a nyní trenér, který se v rodinné válce postavil na stranu otce, však bude komentovat ženy. Nabízí se tedy otázka, jak se s touto »příležitostí« poperou. 

„Vztahy se Šárkou se při komentování řešit nebudou,“ tvrdí PR manažerka Novy Anna Suchá. Jenže bude Petr při hodnocení Šárčiných výkonů objektivní? A nepřisadí si i otec?

Lyžařka Šárka Strachová v olympijské soupravě pro olympiádu v Soči
Lyžařka Šárka Strachová v olympijské soupravě pro olympiádu v Soči

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud