VIP Sport

27. února 2014 • 09:20

Aspoň jedna radost po Soči! Voláková porodila Eliášovi druhou dceru

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na obrovské zklamání z olympijského hokejového turnaje v Soči se teď bude Patriku Eliášovi zapomínat mnohem lépe. Jeho manželka Petra Eliáš-Voláková mu totiž ve středu porodila druhé dítě. A je to další holčička, kterou pyšní rodiče pojmenovali Kaila Patricie.Petra Eliáš-Voláková měla termín porodu těsně po olympiádě a Patrik jí prý slíbil, že porod stihne i se zastávkou na Staromáku po finále. Češi však v Soči vypadli ve čtvrtfinále s Američany, a tak mohl být Eliáš s manželkou o pár dní déle.

A o to větší radost teď může mít z druhé holčičky. Podle Eliášova agenta se jí i s maminkou daří skvěle. Kaila měří 48,2 centimetrů a váží 3,4 kilogramu, doma na ni čeká sestřička Sophia, která se narodila 27. listopadu 2010.

Eliáš ve středu netrénoval, aby mohl Kailu přivítat na svět, ve čtvrtek by už měl naskočit do prvního zápasu Devils po olympiádě doma proti Columbusu.

Takhle si Eliáš užíval svoji první dceru, teď bude mít doma holčičky dvě...
Takhle si Eliáš užíval svoji první dceru, teď bude mít doma holčičky dvě...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud