VIP Sport

27. února 2014 • 09:20

Aspoň jedna radost po Soči! Voláková porodila Eliášovi druhou dceru

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na obrovské zklamání z olympijského hokejového turnaje v Soči se teď bude Patriku Eliášovi zapomínat mnohem lépe. Jeho manželka Petra Eliáš-Voláková mu totiž ve středu porodila druhé dítě. A je to další holčička, kterou pyšní rodiče pojmenovali Kaila Patricie.Petra Eliáš-Voláková měla termín porodu těsně po olympiádě a Patrik jí prý slíbil, že porod stihne i se zastávkou na Staromáku po finále. Češi však v Soči vypadli ve čtvrtfinále s Američany, a tak mohl být Eliáš s manželkou o pár dní déle.

A o to větší radost teď může mít z druhé holčičky. Podle Eliášova agenta se jí i s maminkou daří skvěle. Kaila měří 48,2 centimetrů a váží 3,4 kilogramu, doma na ni čeká sestřička Sophia, která se narodila 27. listopadu 2010.

Eliáš ve středu netrénoval, aby mohl Kailu přivítat na svět, ve čtvrtek by už měl naskočit do prvního zápasu Devils po olympiádě doma proti Columbusu.

Takhle si Eliáš užíval svoji první dceru, teď bude mít doma holčičky dvě...
Takhle si Eliáš užíval svoji první dceru, teď bude mít doma holčičky dvě...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze