VIP Sport

3. června 2014 • 13:40

Módní úlet na French Open! Prince fandil Nadalovi i se stříbrnou hůlkou

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejen na kurtech slavného areálu Rolanda Garrose spatříte hvězdy. Přesvědčit se o tom mohli fanoušci v pondělním utkání Rafaela Nadala proti Srbovi Dušanu Lajovičovi. V hledišti největšího dvorce Philippe Chatriera sledoval zápas americký zpěvák a skladatel Prince. A jeho přítomnost vzbudila velkou pozornost u tenisových i hudebních fanoušků.V sobotu šestapadesátiletá hudební ikona, která prodala celosvětově 100 milionů nahrávek, dorazila v extravagantním oblečení. Řada komentářů se věnovala i stříbné třpitivé hůlce.

Prince zřejmě využil příležitosti, protože má právě v Paříži sérii koncertů, a vyrazil se rozptýlit špičkovou tenisovou podívanou.

Americký zpěvák Prince nechyběl mezi diváky na utkání Rafaela Nadala s Dušanem Lajovičem
Americký zpěvák Prince nechyběl mezi diváky na utkání Rafaela Nadala s Dušanem Lajovičem

S ostatními diváky si mohl užívat další galapředstavení osminásobného šampiona French Open. Světová jednička smetla srbského mladíka po setech 6:1, 6:2, 6:1 a připsala si tak rekordní 32. vítězství v řadě.

Všestranný hudebník tak mohl uznale zatleskat 63. výhře Nadala na kurtech Rolanda Garrose v kariéře. A také ho pozvat na svůj koncert.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud