VIP Sport

20. listopadu 2014 • 12:00

Ruce na prsa a Hlídač koulí. Soukalová s Koukalem bojují proti rakovině

Autor:

Hlídej si mě! Biatlonistka Gabriela Soukalová a badmintonista Petr Koukal se stali tváří kampaně, která má mladé lidi ve věku 15 - 30 let upozorňovat na význam prevence rakoviny prsu a rakoviny varlat.Ruce na prsa! To není žádný sexuální povel, i když dva slavní čeští sportovci spolu opravdu chodí. Gabriela Soukalová a Petr Koukal i pomocí odvážných fotek bojují proti rakovině. Koukal sám prodělal rakovinu varlete, takže existuje i Hlídač koulí.

Obě kompozice Gabriely Soukalové s Petrem Koukalem vznikly v rámci připravované kampaně "Hlídej si mě", jejímž cílem je představit speciální mobilní aplikace právě s těmito názvy.

Ruce na prsa! Petr Koukal a Gabriela Soukalová svou nahotou upozorňují na nebezpečí rakoviny
Ruce na prsa! Petr Koukal a Gabriela Soukalová svou nahotou upozorňují na nebezpečí rakoviny

www.hlidackouli.cz a www.rucenaprsa.cz

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze