VIP Sport

8. října 2015 • 18:34

Krásky a hokejová zvířata: Který z Čechů v NHL má nejhezčí partnerku?

Autor:
 • Kdo z hokejistů v NHL má nejpůvabnější partnerku? Kdo z hokejistů v NHL má nejpůvabnější partnerku?FOTO:

  Každý mi tě lásko závidí. Tenhle hit od Michala Davida si mohou popěvovat čeští hráči z NHL. Hokejisté se po svém boku pyšní krásnými a reprezentativními polovičkami. Deník Sport vybral sedmičku nejpůvabnějších žen, které se startem slavné zámořské soutěže stanou tak trochu slaměnými vdovami.

 • Tomáš Hertl a Aneta Netolická

  Tomáš Hertl a Aneta NetolickáTomáš Hertl a Aneta Netolická

  Věčný smíšek Hertl tvoří dlouholetý pár s něžnou brunetou Anetou. Dokonce v rozhovoru pro deník Sport prozradil, že mu ji spoluhráči ze San Jose Sharks chválí. Není se co divit.

 • Jakub Kindl a Aferdita Dreshaj

  Jakub Kindl a Aferdita DreshajJakub Kindl a Aferdita Dreshaj

  Balkánský sexsymbol. Modelka a zpěvačka se zúčastnila Miss Universe v roce 2011 a umístila se mezi šestnácti nejkrásnějšími ženami planety. Spekulovalo se o jejím románku s hercem a žádaným playboyem Leonardem DiCapriem. Poslední dva roky ale její srdce patří obránci Detroitu.

 • Dmitrij Jaškin a Nadia Jaškina

  Dmitrij Jaškin a Nadia JaškinaDmitrij Jaškin a Nadia Jaškina

  Přichystal pořádné překvapení. Začátkem října, tedy těsně před startem NHL, se někdejší útočník Slavie a nyní St. Louis oženil s půvabnou ruskou blondýnkou Nadiou.

 • Petr Mrázek a Sára Olivová

  Petr Mrázek a Sára OlivováPetr Mrázek a Sára Olivová

  Brankář Red Wings randí s úspěšnou akademickou sportovkyní. Sára hraje plážový volejbal v barvách Georgia State university. S Petrem ráda obráží velké akce, jako je například tenisový svátek Wimbledon.

 • Michael Frolík a Diana Kobzanová

  Michael Frolík a Diana KobzanováMichael Frolík a Diana Kobzanová

  Někdejší Miss ČR a moderátorka je přes dva roky partnerkou útočníka Calgary Flames. Mají spolu dceru Ellu. Že spolu chodí, se zjistilo po posledním zápase finále NHL Chicaga s Bostonem, kdy se Diana na ledě líbala právě s tehdejší oporou Blackhawks a slavila s ním zisk Stanley cupu.

 • Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková

  Tomáš Plekanec a Lucie VondráčkováTomáš Plekanec a Lucie Vondráčková

  Ikona Montrealu si před čtyřmi lety vzala populární českou zpěvačku. Mají spolu už dva syny Matyáše a Adama. Holčičky se Plekanec asi jen tak nedočká. „Myslím, že v tomhle směru mám splněno,“ nechala se slyšet Lucie.

 • David Krejčí a Naomi Krejčí

  David Krejčí a Naomi KrejčíDavid Krejčí a Naomi Krejčí

  Dalším ze šťastných ženáčů je i útočník Bostonu. Loni si vzal po pětiletém vztahu americkou modelku Naomi Starr. Letos v srpnu oslavili první výročí svatby narozením dcery, které dali jméno Elina.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze