VIP Sport

13. října 2015 • 18:50

Životní šance pro přítele Kvitové! Meidla povolali do třineckého týmu

Autor: ČTK, iSport.cz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hokejisté Třince doplnili i kvůli velké marodce před středečním extraligovým utkáním s Plzní kádr o čtyři hráče z farmy ve Frýdku-Místku. K Ocelářům se připojili útočníci Marek Růžička, Vladimír Luka, Tomáš Káňa a především přítel dvojnásobné wimbledonské vítězky Petry Kvitové Radek Meidl.Třinec tak reagoval zejména na vlnu zranění a nemocí, kvůli kterým mu scházejí brankář Peter Hamerlík, obránce Josef Hrabal a útočníci Kamil Kreps, Martin Adamský, Tomáš Plíhal, Jakub Orsava a Vladimír Dravecký.

"Jednak je to kvůli marodce, ale současně také kvůli rozšíření konkurence v mužstvu," řekl mluvčí klubu Tomáš Želazko.

Posílený farmářský celek Třince z Frýdku-Místku zatím hladce projíždí třetí nejvyšší soutěží a směřuje za vytyčeným postupem o patro výš. Jen stabilní člen třineckého kádru Růžička se tam rozehrává po zranění, další tři povolaní hráči jsou kmenovými hráči Frýdku.

Káňa už má ale bohaté zkušenosti s nejvyšší soutěží například z Vítkovic, Karlových Varů či Chomutova. Dvaatřicetiletý Luka zase byl v sezoně 2009/10 nejlepším střelcem polské ligy.

Zda dostane šanci i přítel české tenisové jedničky Radek Meidl, se teprve ukáže.

Petra Kvitová s Radkem Meidlem na muzikálu Děti ráje.
Petra Kvitová s Radkem Meidlem na muzikálu Děti ráje.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud