VIP Sport

20. října 2015 • 14:48

Tenistka Nicole Vaidišová ukončila sezonu, bude osamělá? Je bez přítele

Autor: as, ps

Vyslala do světa záhadný vzkaz. Je snad tenisová kráska Nicole Vaidišová (26) opět singl? Tak si totiž fanoušci vysvětlují její poslední fotku v tričku s anglickým nápisem »Bez přítele – bez problémů«.Po šesti letech opět naskočila do kolotoče okruhu WTA. Vedla si znamenitě, ale pak přišlo zranění a vysněný postup mezi sto nejlepších tenistek světa nedovedla ke zdárnému konci. Proto se Vaidišová rozhodla předčasně ukončit sezonu a v klidu doléčit bolavou nohu.

„Chci se uzdravit a být stoprocentní v roce 2016,“ vyslala Nicole do světa. „Po konci na turnaji Tchien-ťin jsem se kvůli pokračujícímu zranění nohy rozhodla, že letos už žádný turnaj hrát nebudu. Není sranda nebýt stoprocentně fit a stále hrát s bolestí,“ dodala česká hráčka.

A kdo ví, jestli nebude na uzdravování sama! Na masáž bolestivého místa si podle všeho bude muset zaplatit nějakého profesionála, protože, jak odhaluje její tričko, je nejspíš opět sama. „Souhlasím s mým tričkem,“ připsala Nicole ke snímku na sociální síti.

Chce snad tenistka Nicole Vaidišová tímto tričkem něco říct?Chce snad tenistka Nicole Vaidišová tímto tričkem něco říct?Foto Twitter

Avizuje snad konec bezmála dvouletého vztahu s golfovou nadějí Danielem Suchanem (22)? Anebo jen miláčka na dálku provokuje?

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud