VIP Sport

24. března 2016 • 05:00

Král luxusu! Tenista Tomáš Berdych nafasoval milionové hodinky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje luxus, takže si lebedí blahem. Tenista Tomáš Berdych (30) je tváří oděvní značky pro snoby, od které dostal unikátní hodinky. Jejich cena jde do milionů!Djokovič má seika, Federer rolexky, Nadal tahá po kurtu kousek od značky Richard Mille za 18 milionů. Berdych zůstával jediným tenistou Top 10 bez oficiálního sponzora hodinek!

Ale teď se i on může chlubit drahým chronometrem, který nafasoval. Módní značka Felio Siby mu nechala ve Švýcarsku vyrobit titanové hodinky – vůbec první ze své kolekce.

„Jsou fakt nádherné,“ jásal tenista při oficiální prezentaci v Miami, kde byl s manželkou Ester hlavní hvězdou mejdanu. „Hodinky miluju od dětství. Když jsem se začal živit tenisem, za výjimečné výsledky jsem se jimi odměňoval,“ zopakoval zrod své pověstné sbírky.

Cena těch nových zatím nebyla zveřejněna, ale bude to pořádná pálka, údajně několik milionů. Tak snad »Berďovi« bude pěkně ubíhat čas i na kurtu.

Krajta, pštros i krokodýl...
Značka Felio Siby je proslulá drahými produkty. Berdycha při focení navlékla do trika za 40 tisíc Kč, Ester pózovala s kabelkou za 80 tisíc. Prodávají se i dražší verze kabelek z krajtí či pštrosí kůže, ta z krokodýla stojí bezmála milion. Vrcholem snobství je pak ručně leštěné platinové pouzdro na iPhone za 2,5 milionu korun...

Tomáš Berdych se svojí manželkou Ester
Tomáš Berdych se svojí manželkou Ester

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze