VIP Sport

21. května 2016 • 21:35

Olympijská naděje v průšvihu. Synek přišel o řidičák, na padesátce jel stovkou

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nepříliš vydařené období prožívá skifař Ondřej Synek. Ze zdravotních důvodů musel zrušit plánovaný start na Světovém poháru v Lucernu, teď navíc přijde o řidičský průkaz. Policejní kontrola totiž čtyřnásobného mistra světa v týdnu v Praze přistihla, jak jel rychlostí 104 km/h v úseku s povolenou padesátkou."Pospíchal jsem z tréninku do školy a jel jsem mooc rychle... Vím, moje chyba, ale naštěstí jsem nikoho neohrozil, protože tři pruhy byly úplně prázdné," uvedl Synek na facebooku.

O řidičský průkaz zatím nepřišel, ale je jisté, že mu ve správním řízení bude odebrán. "Teď už si to ale budu pamatovat.... Pospíchat se má pomalu," uvedl třiatřicetiletý veslař.

S kým mají tu čest, poznali i policisté. "Ať se vám daří. Jak to vypadá s Riem?" zeptal se jeden z nich Synka. "S Riem to vypadá dobře. Horší je, že budu chodit pěšky," reagoval s pousmáním stříbrný medailista z olympijských her v Pekingu a Londýně.

V příštích měsících bude muset nechat v garáži vedle sponzorského automobilu i motocykl a oblíbeného mustanga.

Synkův status na FacebookuSynkův status na FacebookuFoto Facebook comVstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud