VIP Sport

15. října 2016 • 05:00

Když Jágr trénuje po nocích s Veronikou… Někdy na něho vykouknou kůzlátka!

Autor: mik, ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

To je motivace! Přání nezdolnému hokejistovi, který v noci na pátek vstoupil už do své 23. sezony NHL, poslal jistojistě bezpočet fandů. To nejlepší však dostal Jaromír Jágr (45) od své »tanečnice« Veroniky přímo v šatně Panterů.Tam ji totiž dobře naložený »Džegr« vzal jediný den před úvodním mačem sezony proti New Jersey (2:1pp). A jeho blonďatá múza mu kabinu »posvětila« gymnastickým tanečkem pro štěstí. Bílé tílečko i rozevlátá barevná sukně se míhaly kolem Jardy a vystřihly parádní hvězdu s dokonalou holubičkou navrch.

„Asi tu zejtra bude mít vystoupení,“ komentoval se smíchem video na Instagramu třetí nejproduktivnější plejer historie NHL, který v úvodním duelu sezony nebodoval.

„A co ty, jsi připravenej? Doufám, že jo, když jsi celé léto trénoval,“ vrátila mu štulec finalistka České Miss 2012. A jako bonus se laškovně sama nafilmovala před obrovským fénem vysušujícím výstroj, jenž odhaloval víc, než by zvládl obyčejný závan horkého floridského vzduchu.

Aspoň si bude mít její milý co přehrávat, až se bude nudit v letadle na předlouhých zápasových šňůrách. Čeká ho celkem 82 zápasů…

Na Jaromíra někdy při nočním tréninku vykouknou kůzlátka.
Na Jaromíra někdy při nočním tréninku vykouknou kůzlátka.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud