VIP Sport

15. října 2016 • 13:05

To je můj táta! Frolík měl na stadionu maličkou fanynku, dcerku nenechal čekat na gól dlouho

Autor: ija

Michael Frolík se za Calgary trefil i ve druhém zápase nového ročníku NHL (prohra s Edmontonem (3:5) a byla u toho i jeho malá dcerka Ella s maminkou, modelkou Dianou Kobzanovou.Někdejší kontroverzní Miss České republiky si pochvalovala, že český útočník se trefil už v první třetině zápasu, takže stačí dcerku včas uložit ke spánku. „Dnes jsme stihly i rozbruslení. Tatínek dal v první třetině gól, tak můžeme jet v klidu spinkat včas,“ napsala Kobzanová k fotce fandící dcerky na Instagramu. „Díky, že jsi nenechal Ellinku čekat dlouho,“ vzkázala partnerovi.

Dcera Michaela Frolíka fandí tátovi na hokejiDcera Michaela Frolíka fandí tátovi na hokejiFoto Instagram

Kobzanová mapuje život hokejovo-modelingové rodiny na sociálních sítích pravidelně a podrobně. Popsala i to, jak malá fanynka působila na stadionu rozruch.

„Tatínkovi dneska fandila půlka sektoru. Ella totiž zuřivě ukazovala prstíkem na led a všechny upozorňovala, že tam je táta. Pak všem poslala pusu a šly jsme domů,“ přiblížila. „Divadelnice!“ okomentovala láskyplně počínání malé dcerky.

VIDEO: Frolík a jeho druhý gól sezony

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud