VIP Sport

12. listopadu 2016 • 12:20

Tajemství účesu slovenské hvězdy. Hamšíkův kadeřník promluvil

Autor: ija
###BLOK-TOP-VIDEA###

Marek Hamšík (29) je nepřehlédnutelný nejen kvůli svému umění na hřišti, rozruch budí i jeho extravagantní účesy. Fanoušci se často diví, kam slovenský špílmachr na ty kreace chodí.  Slovenská média vypátrala, kdo za tím stojí.„Mám pocit, že Marek už se s takvým účesem narodil. Jemu totiýž vlasy stojí i po umytí. Proto nemusím používat tolik fixačního gelu. Navíc mi stačí ten úplně obyčejný," prozradil Hamšíkův dvorní kadeřník Igor Novosad.

Hvězda Naepole si prý při poslední návštěvě poručila trochu jiné číro než obvykle. „Marek si přál si velký kontrast mezi boky a vrškem hlavy. Boky chtěl vystříhat až na kůži,“ řekl Novosad. "Je to o detailech. Občas, když přijede z Itálie, nemívá to tak dokonale udělané. Možná tam před ním mají moc velký respekt," dodal. 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud