11. července 2016 • 21:45

Kuriozity EURO: Čeští hezouni, účesy, krásky i nechuťárny trenéra

Autor:
Reklama
 • Podívejte se na největší kuriozity fotbalového Eura ve Francii Podívejte se na největší kuriozity fotbalového Eura ve FranciiFOTO:

  Z EURO 2016 si lidé budou pamatovat nejen jména vítězů. Na šampionátu se stalo hned několik okamžiků a kuriozit, které se fanouškům na hodně dlouhou dobu vryjí do paměti a na něž možná už nikdy nezapomenou. Například na odporné drbání kouče Německa Jaochima Löwa v kalhotech či zběsilé fanoušky na trávníku. 

 • Módní ikony z Česka

  Daniel Kolář a Jaroslav Plašil přicházejí na letištěDaniel Kolář a Jaroslav Plašil přicházejí na letiště

  Ještě než kopli na EURO do míče, už se stali vítězi. Bohužel jen co se módy týče. Česká reprezentace sklidila slova uznání za svůj outfit, ve kterém přicestovala do Francie. Poklonu dostali například od bývalého slavného fotbalového obránce Ria Ferdinanda. Bohužel to byl jediný moment, jímž na sebe upozornili.

 • Sexy divačky

  Takové fanynky můžeme Albáncům jen závidět.Takové fanynky můžeme Albáncům jen závidět.

  Fanoušky přecházel zrak, když zahlédli krásky v ochozech. Na EURO se mohly chlubit nejkrásnějšími divami týmy, které bohužel vypadly už po základních skupinách. Ozdobou byla hlavně půvabná Ukrajinka či albánské duo s obřími vnady. Holt když se nedařilo na trávníku, musela se blýsknout alespoň „ženská reprezentace“.

 • Drzouni na hřišti

  Parádní oslava! Tedy alespoň pro chorvatského fanouška, který se radoval na hřišti s hrdinou Modričem.Parádní oslava! Tedy alespoň pro chorvatského fanouška, který se radoval na hřišti s hrdinou Modričem.

  Na stadionech ve Francii se rozmohl velký nešvar. Některé z diváků neuspokojilo to, že zápas svého týmu sledují živě na EURO a rozhodli se dostat ještě blíž k reprezentantům. Pořadatelé tak museli nahánět po trávníku několik neukázněných fanoušků. Jeden Chorvat dokonce utekl slavit gól až k rohovému praporku s fotbalisty. Cristiana Ronalda pak obtěžoval se selfie jak podavač míčů, tak i několik dalších drzounů.

 • Vítání nečekaných hrdinů z Walesu a Islandu

  Výběr trenéra Chrise Colemana jel ulicemi plnými lidí z letiště autobusem s otevřenou střechou na stadion, kde se před 33 tisíci příznivců uskutečnil slavnostní ceremoniál.Výběr trenéra Chrise Colemana jel ulicemi plnými lidí z letiště autobusem s otevřenou střechou na stadion, kde se před 33 tisíci příznivců uskutečnil slavnostní ceremoniál.

  Nikdo s nimi nepočítal. O to větší překvapení byl výkon Islandu a Walesu na mistrovství Evropy. Po vypadnutí ve vyřazovací části turnaje každá ze zemí vítala své reprezentanty, jako by se stali šampiony. Desetitisíce lidí si nenechaly ujít velkolepou jízdu ulicemi v Reykjavíku a Cardiff u. Tyhle dvě malé země mají své hrdiny.

 • Milionoví fandové z Irska

  Fanoušci Severního IrskaFanoušci Severního Irska

  Úvodní dny turnaje znechutili chuligáni z Ruska, Anglie nebo Chorvatska, kteří se rvali na ulicích a v ochozech stadionů. Jejich pravým opakem a jedním z nejpříjemnějších překvapení ME byli irští a severoirští fanoušci. Za skvělé chování v ulicích Paříže dostali ocenění od starosty francouzské metropole. Nedopustili se výtržností a několikrát tamním občanům pomohli v nesnázích.

 • Nechuťárny kouče Löwa

  Trenér Německa Joachim Löw při utkání s Ukrajinou udělal nechtěnou reklamuTrenér Německa Joachim Löw při utkání s Ukrajinou udělal nechtěnou reklamu

  Na každém šampionátu se kouč Německa Jaochim Löw neudrží a předvede během utkání nějakou nechuťárnu. Většinou ho zabral kameraman jen při dloubání v nose nebo čuchání si k podpaží. Letos to byl ale extrém. V přímém přenosu strčil ruku do kalhot a drbal se v rozkroku. Později si rukou šmátral i na zadku. „Při utkání jsem nervózní a nekontroluji se,“ odvětil Löw a slíbil, že se bude hlídat.

 • Šílené účesy

  Marek Hamšík přispěl k porážce Rusů na EURO krásným gólem a přihrávkouMarek Hamšík přispěl k porážce Rusů na EURO krásným gólem a přihrávkou

  Chvílemi to na EURO vypadalo jako na festivalu pomatených kadeřníků. Extremní spotřebu gelu měl opět Slovák Marek Hamšík. Postavit „bodliny“ na svém číru prostě není jednoduché. Zaujaly i různé strojkem vyholené nápisy a symboly. Hlavu si znovu v hustém květáku pařil Belgičan Marouane Fellaini. Někteří hráči si až moc lámou hlavu, čím si hlavu vyzdobí.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze