VIP Sport

8. prosince 2016 • 05:00

Exkluzivní GALERIE: Čech v Chelsea, Sáblíková čeká na tramvaj! Sportovci fotili kalendář

Autor: iSport.cz
  • Sportovci opět nafotili kalendář, nechybí Petr Čech, Martina Sáblíková a řada dalších Sportovci opět nafotili kalendář, nechybí Petr Čech, Martina Sáblíková a řada dalšíchFOTO: sport

    Za deště a v nepříjemném chladu se fotily rychlobruslařky Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová a ještě musely čekat, až kolem pojede tramvaj. Zato Vavřinec Hradilek si zapózoval s Ondřejem Synkem skoro doma, ve svém Beach Baru na Vltavě. Petr Čech se alespoň na fotce vrátil do Chelsea, snímek vznikl v zapadlé uličce této londýnské čtvrti. Agentura Sportinvest i letos vydává kalendář se sportovci, snímky pro vás okomentoval fotograf Ondřej Pýcha.  

  • Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová (leden)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Holky se fotily v jednoznačně nejhorších povětrnostních podmínkách. Za deště, v nepříjemném chladu. Navíc jsme potřebovali čekat na projíždějící tramvaje, které jezdily v dlouhých intervalech. Holky to zvládly skvěle, s úsměvem a dobrou náladou.

  • Ondřej Palát, Petr Mrázek a Tomáš Hertl (únor)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Světelně nejsložitější fotografie, kde jsme využili pouze reálné pouliční osvětlení. Chtěli jsme tak zachovat atmosféru letiště, specifickou náladu dlouhého cestování. Věřím, že se nám to povedlo.

  • Jan Zabystřan a Ester Ledecká (březen)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Fotili jsme prakticky u Ester před domem, takže v domácích podmínkách a dobré náladě. Chtěli jsme využít ´magic moment´ zapadajícího slunce a na focení jsme tak měli pouze deset minut. Honza Zabystřan se projevil jako naprostý profesionál, ačkoliv je to jeden ze dvou nováčků kalendáře.

  • Jaroslav Drobný, Theodor Gebre Selassie, Pavel Kadeřábek, Marek Suchý (duben)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Zajímavá fotka už z toho pohledu, že budova, na jejíž střeše byl snímek pořízen, bude během roku 2017 stržena. Starou budovu telefonní ústředny nahradí moderní office centrum. Spontánní smích kluků má na starosti především Viktor Kolář, který mi stál po boku a neuvěřitelně bavil hráče i mě.

  • Ondřej Synek a Vavřinec Hradilek (květen)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Fotili jsme již tradičně ve Vávrově Beach Baru a vedle samotné fotografie kluků máme také několik snímků s partou holek. Ty měly na místě team building a za možnost chvilky klidu pro focení kalendáře jsme se museli vykoupit ukázkovým Meet & greet.

  • Daniel Havel, Lukáš Trefil, Jan Štěrba (červen)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Hledal jsem lokaci u vody a nakonec ji bez konzultace s klukama našel 500 metrů od jejich tréninkového areálu. Fotili jsme u cípu Císařského ostrova u zastávky Přívozu. Ač to možná není vidět, jednalo se pravděpodobně o nejmrazivější počasí z celého pořizování kalendáře. Ale kluci jsou velcí profíci.

  • Markéta Nausch a Barbora Hermannová (červenec)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Holky byly foceny jako poslední. Fotili jsme v listopadu, ale vychytali jsme nádherný ´letní den´. Holkám to slušelo jako vždy a budili jsme tak na náplavce zaslouženou pozornost.

  • Barbora Havlíčková a Martin Fuksa (srpen)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Bára Havlíčková je druhým nováčkem kalendáře a zároveň jeho nejmladší tváří. Na focení jsem se s ní viděl prvně stejně jako Martin Fuksa. Fotili jsme v metru a zažili tak klasické setkání neznámých lidí na peróně, kteří se nejprve zkouší a ověřují pohledem. Samotné focení pak ale díky spontánnosti Báry i Martina bylo naprosto skvělé a přirozené.

  • Jiří Skalák, Petr Čech, Tomáš Kalas (září)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Jediné focení, které neprobíhalo na území Čech. Petr již nejezdí na reprezentační srazy a jeho pobyt v Čechách je tak hodně osekaný. Vypravili jsme se tedy do Anglie pro fotku zvolili malý návrat do minulosti – zapadlou uličku v londýnské Chelsea. Na focení vládla obrovská pohoda, mladíci Tomáš s Jirkou se s Petrem fantasticky doplňovali.

  • Michal Jordán, Martin Hanzal, Jakub Nakládal (říjen)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Foceno na druhý pokus a málem bylo potřeba i třetího. Jednou nás zastavil déšť, podruhé si kluci zapomněli hokejové rekvizity. Na poslední chvíli jsme tak zajistili dětské retro hokejky. Kluci si focení s nimi užívali, děda Martina Hanzala navíc pracoval v továrně, která je kdysi vyráběla.

  • Filip Novák, Ladislav Krejčí, David Pavelka (listopad)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017

    Fotili jsme se před kampusem stavební fakulty ČVUT, je to moderní a fotogenické prostředí. Při podobných příležitostech je spolehnutí na Láďu Krejčího, který to vždy rozbalí a dokáže strhnout i ostatní. Finální fotky stojí za to.

  • Roman Koudelka a Filip Jícha (prosinec)

    Kalendář sportovců Sportinvestu 2017
    Sraz byl na náplavce a spontánně jsme zvolili ponton na vodě. Vzhledem k faktu, že při tomto focení se potkali dva sportovci s největším váhovým rozdílem, nebyla samotná realizace na velmi nestabilním podlaží jednoduchá. Ale o to lepší vládla při focení nálada.

Témata:  sport, VIPsport, kalendář
 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud