VIP Sport

13. března 2017 • 05:00

Nejlepší rozhodnutí Cibulkové je vydržovat si chlapa. Udělá to i Plíšková s Hrdličkou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je hodně emancipovaná. Slovenská tenistka Dominika Cibulková (27) prozradila, že její nejlepší rozhodnutí v životě bylo, aby požádala tehdejšího přítele Michala Navaru, ať dá výpověď v práci a cestuje s ní po světě. Od té doby stoupá žebříčkem. Udělá podobné rozhodnutí i Karolína Plíšková (24) s Michalem Hrdličkou (28)?Cibulková během Mezinárodního dne žen mluvila o největších momentech ve svém životě. Jedním z nich byla i dohoda mezi partnery.

„Bylo to moje největší rozhodnutí. Michal měl na Slovensku zaměstnání a po roce randění jsme se rozhodli, že dá výpověď a začne se mnou cestovat a podporovat mě na turnajích,“ říká slovenská tenistka, která si loni v létě svého partnera vzala.

Moderátor Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková se milují. Vzdá se kvůli lásce práce?
Moderátor Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková se milují. Vzdá se kvůli lásce práce?

„Jsme spolu sedm let a jsme šťastný pár. Bylo to skvělé rozhodnutí,“ myslí si Cibulková. Tímto příkladem by se mohla inspirovat i nejlepší česká hráčka Karolína Plíšková. Jejím přítelem je sportovní komentátor a moderátor Michal Hrdlička. I on se svou láskou občas létá na turnaje, ale stále ještě pracuje.

Po vyhazovu z Novy jezdí do Bratislavy komentovat utkání pro Digi TV. Plat má ale o hodně nižší, než měl na české komerční stanici. Přijme tak roli vydržovaného partnera a bude Karolíně neustále nablízku?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze