VIP Sport

13. března 2017 • 05:00

Nejlepší rozhodnutí Cibulkové je vydržovat si chlapa. Udělá to i Plíšková s Hrdličkou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je hodně emancipovaná. Slovenská tenistka Dominika Cibulková (27) prozradila, že její nejlepší rozhodnutí v životě bylo, aby požádala tehdejšího přítele Michala Navaru, ať dá výpověď v práci a cestuje s ní po světě. Od té doby stoupá žebříčkem. Udělá podobné rozhodnutí i Karolína Plíšková (24) s Michalem Hrdličkou (28)?Cibulková během Mezinárodního dne žen mluvila o největších momentech ve svém životě. Jedním z nich byla i dohoda mezi partnery.

„Bylo to moje největší rozhodnutí. Michal měl na Slovensku zaměstnání a po roce randění jsme se rozhodli, že dá výpověď a začne se mnou cestovat a podporovat mě na turnajích,“ říká slovenská tenistka, která si loni v létě svého partnera vzala.

Moderátor Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková se milují. Vzdá se kvůli lásce práce?
Moderátor Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková se milují. Vzdá se kvůli lásce práce?

„Jsme spolu sedm let a jsme šťastný pár. Bylo to skvělé rozhodnutí,“ myslí si Cibulková. Tímto příkladem by se mohla inspirovat i nejlepší česká hráčka Karolína Plíšková. Jejím přítelem je sportovní komentátor a moderátor Michal Hrdlička. I on se svou láskou občas létá na turnaje, ale stále ještě pracuje.

Po vyhazovu z Novy jezdí do Bratislavy komentovat utkání pro Digi TV. Plat má ale o hodně nižší, než měl na české komerční stanici. Přijme tak roli vydržovaného partnera a bude Karolíně neustále nablízku?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze