VIP Sport

16. srpna 2017 • 13:01

Zbankrotovaný tenista Becker vesele rozhazuje: Luxusní dovolená na Ibize!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kolik už se toho o bývalém tenistovi napsalo… Boris Becker (49) se topí v dluzích, vyhlásil bankrot, ale podle všeho může být ještě daleko hůř. S manželkou Lilly totiž vyrazil »bez peněz« na luxusní dovolenou, jejich destinací je teď Ibiza.Německá ikona se snaží přeučit z tenisového profesionála na pokerového. Karetní umění předváděl ještě v neděli v Rozvadově, kde se posadil za pokerový stůl, ale nic mu z toho nekáplo. Naopak prohrál zhruba 60 tisíc korun, za takovou sumu byla do turnaje vstupenka!

Vzhledem k tomu, že žádný úspěch nepřišel, odklidil se Boris s manželkou zase do ústraní. Odletěli na Ibizu, i když kvůli operovanému kotníku to měl poněkud těžší. Podpíral se berlemi a sem tam udělal úšklebek. Noha ho asi stále bolí.

Stará se ale o něho jeho vyvolená, která je u moře často vyvalená. Tak snad Beckera pohled na výstavní poprsí své milované zahřeje na duši. Ale jeho finanční pád to nezastaví...

Beckera vyzvedlo na Ibize auto.
Beckera vyzvedlo na Ibize auto.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud