VIP Sport

29. srpna 2017 • 22:20

Dárek od kolegyně? Tenista Kokkinakis našel ve skřínce na US Open kalhotky

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chtěl si uložit oblečení do své skříňky v pánské šatně, ale čekalo na něj překvapení. Australský tenista Thanasi Kokkinakis objevil v přihrádce balíček, ve kterém bylo dámské spodní prádloByl to trochu šok. Jedenadvacetiletý Kokkinakis se chvíli ostýchal, než spodní prádlo z krabice vyndal, ale pak si ze srandy oblékl jak kalhotky, tak i sportovní podprsenku. Snímek následně umístil na sociální síť. Podle organizátorů se stala chyba v prádelně, kdy byl balíček omylem zaslán do pánské šatny.

Kokkinakis se spodním prádlem nejmenované španělské tenistky
Kokkinakis se spodním prádlem nejmenované španělské tenistky

„Hned jsem to vrátil majitelce. Myslím, že to patřilo jedné Španělce,“ prozradil Kokkinakis. Asi ji moc nepotěšilo, když viděla fotky svého spodního prádla na internetu a navíc oděném na Kokkinakisovi. Teď už můžeme jen hádat, která Španělka nosí tohle spodní prádlo. Garbine Muguruzaová, Carla Suárezová Navarrová nebo třeba Lara Arruabarrenová?

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud