VIP Sport

5. října 2017 • 05:00

Nenávist partnerek nových spoluhráčů Jágra a Frolíka: Podrážděné vzkazy!

Autor: as, top, top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zakopaly válečnou sekeru? Ani náhodou! Přestup Jaromíra Jágra (45) do Calgary s sebou nese i třaskavou konfrontaci jeho lásky Veroniky Kopřivové (26) s Dianou Kobzanovou (35), partnerkou spoluhráče Michaela Frolíka (29)!Kadeřnice z Teplic vs. absolventka obchodní akademie z turnovské vesničky Roudný. Krásné blondýny se živily jako modelky, proslavily se nahotou, ulovily bohaté hokejisty. Nemají se rády, už třikrát si to »rozdaly« na sociálních sítích. Jenže teď jejich kluci budou hrát spolu v Calgary a ony by se měly tvářit jako velké kámošky...

„Já žádnou Dianu neznám!“ napsala v úterý Blesku očividně podrážděná Kopřivová . „Jde to mimo mě. Na hokej skoro nechodím a s ostatními manželkami se vídám jen výjimečně na povinné týmové akci,“ reagovala z Kanady Kobzanová .

Jaromír Jágr něžně hladil Veroniku Kopřivovou a nemohl z ní spustit oči.
Jaromír Jágr něžně hladil Veroniku Kopřivovou a nemohl z ní spustit oči.

Uhasí oheň?

To ona začala válku. Jágrově lásce se na Instagramu vysmála za dietní kulinářské pokusy i obhajobu své »svlékací« minulosti, aby opovržlivě komentovala její byznys s přeprodáváním amerických hadříků. To už Kopřivová nevydýchala a velmi ostře reagovala.

Teď obě musejí ubrat a zklidnit se, protože v zámoří platí jasné pravidlo: Tým nade vše! Žádné třenice, byť jen partnerek, se netolerují, což samozřejmě platí i u calgarských Plamenů. Zatím se ovšem nezdá, že by Veronika s Dianou hořely touhou uhasit oheň nenávisti...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud