VIP Sport

21. října 2017 • 13:00

Tahle provokace může Jágra naštvat: Polonahý vzkaz jeho lásky Veroniky!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

On dře v kruté zimě, která vládne kolem kanadského Calgary, potí krev zřejmě v poslední sezoně NHL. Jenže když si Jaromír Jágr (45) otevře Instagram, je to k naštvání! Jeho polonahá láska Veronika (26) mu z vyhřáté Floridy posílá pozitivní vibrace.Teprve se v dresu »Plamenů« rozkoukává, potřebuje maximální pohodu. Ale Jágr je v Kanadě bez své drahé polovičky, která mu v těžké době zrovna nepomáhá.

Jágrova Veronika posílá z Floridy pozitivní vibrace.
Jágrova Veronika posílá z Floridy pozitivní vibrace.

„Posílám trochu těch positive vibes z pláže,“ napsala Kopřivová k fotce v růžové podprsence, z níž vykukují krásně tvarované vnady. Co na to Jágr? Asi je šťastný, že si Veronika užívá milované destinace na jihu USA, kterou nazývá svým domovem, ovšem provokativní fotky – ať už sexy v bikinách či z rozpáleného písku – Jardu k lepším výkonům nevytáhnou.

Obzvlášť po prvním zápase v elitní formaci Calgary, které sice přispěl asistencí, ale porazit Carolinu (1:2) bylo nad její síly. Produktivita české ikony se rozhodně musí zlepšit! Ve čtyřech zápasech Jaromír nasbíral dva body za asistence, což je na jeho poměry velmi málo.

Spíš by se hodilo, kdyby mu Veronika byla nablízku, jí se ale do té zimy na severu nechce…

Jágrova Veronika: Na Floridě žili v luxusu, v Kanadě se musí spokojit s hotelem!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud