VIP Sport

23. října 2017 • 11:55

Po skandálu s ňadrem je zpět! Co provede Timberlake na Superbowlu tentokrát?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Čtrnáct let po skandálu s odhaleným ňadrem Janet Jacksonové se zpěvák Justin Timberlake opět představí během finále ligy amerického fotbalu NFL. Vedení soutěže oznámilo, že desetinásobný držitel ceny Grammy bude hlavní hvězdou přestávkového programu Super Bowlu 4. února v Minneapolis.Šestatřicetiletý Timberlake bude zpívat během tradičně mimořádně sledované poločasové show už potřetí, což se dosud žádnému umělci nepodařilo. Poprvé vystoupil na Super Bowlu v roce 2001 ještě jako člen chlapecké skupiny N'Sync, o tři roky v Houstonu zazpíval duet s Janet Jacksonovou.

V závěru vystoupení tehdy Timberlake trhnul s částí oblečení Jacksonové tak silně, že údajně nechtěně odhalil její ňadro. Ve své následné omluvě slavný zpěvák, producent a herec použil frázi "závada šatů", jež se stala součástí popkultury a dostala se do slovníků.

Super Bowl je nejsledovanější akcí v americké televizi, k níž každoročně přitahuje více než 100 milionů diváků. V minulých letech byli hvězdami poločasového programu například Lady Gaga, Coldplay, Beyoncé, Katy Perry, Bruno Mars či Madonna.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze