VIP Sport

23. října 2017 • 11:55

Po skandálu s ňadrem je zpět! Co provede Timberlake na Superbowlu tentokrát?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Čtrnáct let po skandálu s odhaleným ňadrem Janet Jacksonové se zpěvák Justin Timberlake opět představí během finále ligy amerického fotbalu NFL. Vedení soutěže oznámilo, že desetinásobný držitel ceny Grammy bude hlavní hvězdou přestávkového programu Super Bowlu 4. února v Minneapolis.Šestatřicetiletý Timberlake bude zpívat během tradičně mimořádně sledované poločasové show už potřetí, což se dosud žádnému umělci nepodařilo. Poprvé vystoupil na Super Bowlu v roce 2001 ještě jako člen chlapecké skupiny N'Sync, o tři roky v Houstonu zazpíval duet s Janet Jacksonovou.

V závěru vystoupení tehdy Timberlake trhnul s částí oblečení Jacksonové tak silně, že údajně nechtěně odhalil její ňadro. Ve své následné omluvě slavný zpěvák, producent a herec použil frázi "závada šatů", jež se stala součástí popkultury a dostala se do slovníků.

Super Bowl je nejsledovanější akcí v americké televizi, k níž každoročně přitahuje více než 100 milionů diváků. V minulých letech byli hvězdami poločasového programu například Lady Gaga, Coldplay, Beyoncé, Katy Perry, Bruno Mars či Madonna.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze