VIP Sport

26. října 2017 • 11:15

Balotelli zase lítá v průšvihu? Jeho blízkého kamaráda (†29) našli mrtvého!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na toho kluka se průšvihy jen lepí! Fotbalista Mario Balotelli (27) má od trenérů nejeden černý puntík, problémy žehlil i mimo hřiště, má za sebou několik peprných rozchodů. Teď musí skousávat vraždu svého blízkého kamaráda, kterého našli v luxusním londýnském bytě mrtvého!Jmenoval se Mayowa Ogunbayo a bylo mu devětadvacet let. V přepychovém bytě na západě anglické metropole žil se snoubenkou, nic jim nechybělo. Přesto už není mezi živými! Srdce mu přestalo tlouct v noci z úterý na středu – důvodem byly bodné rány neslučitelné se životem.

S Balotellim byli blízcí kamarádi.
S Balotellim byli blízcí kamarádi.

Policie okamžitě zadržela jednadvacetiletou dívku, s níž pravděpodobně strávil noc. Vzhledem k tomu, že okamžitě zaplatila kauci, pustili ji na svobodu, kde ale musí být vyšetřovatelům k dispozici. Hrozí jí totiž obvinění z vraždy! Detektivové ovšem nevyvrátili, že se mohl Ogunbayo zabít sám. Případ je v šetření.

Zesnulý mladík se často pohyboval ve společnosti věčného průšviháře Balotelliho, jenž momentálně obléká dres francouzského Nice. Fotili se s nadupanými bouráky, doma rappovali, užívali si. Se vším je ale konec, Mario dobrého přítele ztratil...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud