VIP Sport

27. října 2017 • 05:00

Naháči jsou spolu! Kajakář Dostál překvapil novou známostí, randí s lyžařkou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na Havaji se bál o život a za nepozornost nakonec zaplatil vykloubeným prstem. Život kajakáře Josefa Dostála (24) však nejsou jen strasti. Na vyhlášení armádního sportovce roku dorazil s nečekaným doprovodem – lyžařkou Kateřinou Pauláthovou (24).Vzít novou známost svou levačkou za ruku mohl být pro olympijského medailistu malinko problém. Zdobí ji totiž bandáž. „Nebudu moct šest týdnů pádlovat a pořádně se připravovat,“ povzdychl si.

Ve čtvrtek kvůli zranění navštívil doktora Kebrleho, který operoval pořezanou ruku tenistky Petry Kvitové. „Potvrdil mi, že by to mělo srůst. Ale doufal jsem, že mi řekne, že s tím můžu začít pádlovat už zítra, což se bohužel nesplnilo,“ zmínil Pepa.

Částečnou útěchou mu může být to, že teď bude mít víc času věnovat se Kateřině, která se po operaci křížového vazu chystá na novou sezonu. „Náš vztah je čerstvější,“ řekl stručně a k tomu, kde se může seznámit kajakář se sjezdařkou, s úsměvem dodal: „To bych si asi nechal pro sebe.“

Kajakář Dostál se vyfotil nahý v italském Livignu
Kajakář Dostál se vyfotil nahý v italském Livignu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze