VIP Sport

27. října 2017 • 05:00

Naháči jsou spolu! Kajakář Dostál překvapil novou známostí, randí s lyžařkou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na Havaji se bál o život a za nepozornost nakonec zaplatil vykloubeným prstem. Život kajakáře Josefa Dostála (24) však nejsou jen strasti. Na vyhlášení armádního sportovce roku dorazil s nečekaným doprovodem – lyžařkou Kateřinou Pauláthovou (24).Vzít novou známost svou levačkou za ruku mohl být pro olympijského medailistu malinko problém. Zdobí ji totiž bandáž. „Nebudu moct šest týdnů pádlovat a pořádně se připravovat,“ povzdychl si.

Ve čtvrtek kvůli zranění navštívil doktora Kebrleho, který operoval pořezanou ruku tenistky Petry Kvitové. „Potvrdil mi, že by to mělo srůst. Ale doufal jsem, že mi řekne, že s tím můžu začít pádlovat už zítra, což se bohužel nesplnilo,“ zmínil Pepa.

Částečnou útěchou mu může být to, že teď bude mít víc času věnovat se Kateřině, která se po operaci křížového vazu chystá na novou sezonu. „Náš vztah je čerstvější,“ řekl stručně a k tomu, kde se může seznámit kajakář se sjezdařkou, s úsměvem dodal: „To bych si asi nechal pro sebe.“

Kajakář Dostál se vyfotil nahý v italském Livignu
Kajakář Dostál se vyfotil nahý v italském Livignu

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze