VIP Sport

31. října 2017 • 21:34

Kolíky v rozkroku! Tohle nechcete vidět, penis mu zašili 10 stehy

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nepřál by to ani nejhoršímu nepříteli! Fotbalistu Mariana Bittola (27) nakopl při zápase druhé španělské ligy spoluhráč přímo mezi nohy. V ukrutných bolestech k sobě hned přivolal doktory. Ti mu místo museli ošetřit deseti stehy.Argentinec si chtěl ve vápně doskočit pro vysoký centr, stejně ale reagoval i jeho spoluhráč Zozulya. Ten pak kolíky na kopačce natropil v rozkroku nebohého obránce hotové dopuštění.

Na postiženou oblast sice v nemocnici potřeboval deset stehů, vše by ale mělo skončit šťastně. Na funkci by zranění nemělo mít vliv, a Bittolo by se tak měl do sestavy Albacete již brzy vrátit v plné síle.

Bolestivé zranění má za sebou Argentinský fotbalista Marian Bittol.
Bolestivé zranění má za sebou Argentinský fotbalista Marian Bittol.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud