VIP Sport

2. listopadu 2017 • 12:30

Slovenský komentátor zase úřadoval: Fanoušky šokoval revolucionářem!

Autor:

Buď ho milujete, nebo si ťukáte na hlavu, jak někdo takový může v televizi komentovat fotbal. Komentátor Slovenské televize Marcel Merčiak je proslulý svými emotivními výlevy či brbláním na rozhodčího, to, co předvedl ve středu při komentování Ligy mistrů, ale opět fanoušky dokázalo překvapit.Merčiak se ve středu vyžíval při zápase Manchesteru City v Neapoli (4:2) a fanoušci v jednu chvíli nevěřili vlastním uším. Anglický tým v Itálii prohrával, duel ale dokázal otočit, a i když domácí ještě vyrovnali, duel zlomil ve prospěch Citizens Sergio Agüero.

Některé legendární Merčiakovy hlášky si připomeňte ZDE »

Slovenská radost po jedné z branek do sítě Malty. Postup ale Slováci nemají v rukou
Slovenská radost po jedné z branek do sítě Malty. Postup ale Slováci nemají v rukou

Když pak v 76. minutě střídal, Merčiak ze záhadného důvodu začal mluvit o Ernestovi Che Guevarovi. „Nedávno jsme si připomněli 50. výročí úmrtí slavného argentinského rodáka, největšího revolucionáře 20. století, Ernesta Che Guevary,“ slyšeli překvapení diváci a marně přemýšleli o jediné věci: PROČ?!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud