VIP Sport

2. listopadu 2017 • 12:30

Slovenský komentátor zase úřadoval: Fanoušky šokoval revolucionářem!

Autor:

Buď ho milujete, nebo si ťukáte na hlavu, jak někdo takový může v televizi komentovat fotbal. Komentátor Slovenské televize Marcel Merčiak je proslulý svými emotivními výlevy či brbláním na rozhodčího, to, co předvedl ve středu při komentování Ligy mistrů, ale opět fanoušky dokázalo překvapit.Merčiak se ve středu vyžíval při zápase Manchesteru City v Neapoli (4:2) a fanoušci v jednu chvíli nevěřili vlastním uším. Anglický tým v Itálii prohrával, duel ale dokázal otočit, a i když domácí ještě vyrovnali, duel zlomil ve prospěch Citizens Sergio Agüero.

Některé legendární Merčiakovy hlášky si připomeňte ZDE »

Slovenská radost po jedné z branek do sítě Malty. Postup ale Slováci nemají v rukou
Slovenská radost po jedné z branek do sítě Malty. Postup ale Slováci nemají v rukou

Když pak v 76. minutě střídal, Merčiak ze záhadného důvodu začal mluvit o Ernestovi Che Guevarovi. „Nedávno jsme si připomněli 50. výročí úmrtí slavného argentinského rodáka, největšího revolucionáře 20. století, Ernesta Che Guevary,“ slyšeli překvapení diváci a marně přemýšleli o jediné věci: PROČ?!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze