VIP Sport

6. listopadu 2017 • 19:10

Švancara o stížnostech na rotaci hráčů ve Slavii: Hoši, sorry, držte hubu!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zastal se trenéra Slavie Jaroslava Šilhavého a naopak sejmul jeho svěřence. Bývalému útočníkovi Petrovi Švancarovi se nelíbí, že po prohře v Plzni zazněla z úst záložníka Josefa Hušbauera kritika kvůli tomu, že kouč často rotuje se sestavou.Slavia v neděli prohrála s Plzní 0:1 a na první pozici v Het lize už ztrácí propastných 14 bodů. Může za to časté obměňovaní sestavy, jak to naznačil Josef Hušbauer? Podle Švancary by podobné úvahy neměli hráči šířit na veřejnosti. Jako třeba Portugalec Danny, který si na sociální síti ulevil, že je smutný z toho, že se tentokrát nevešel do základní sestavy. „Hoši, vy hrajete na tom hřišti a sorry, držte hubu,“ ozval se v pořadu Tiki Taka na O2 TV Sport fotbalista Petr Švancara.

Někdejší hráč Slavie, Brna nebo Viktorie Žižkov upozornil na to, že rotovat hráče je klubová strategie. „Tohle je zřejmě nastavená politika ve Slavii, že když se nakoupili hráči, tak je chtějí točit. Nechápu, proč si na to někdo stěžuje,“ kroutil hlavou Švancara, kterému se nelíbí úvahy o tom, že by měl být Šilhavý z Edenu odvolán.

Další hosté uznávali, že situace je pro Šilhavého je složitá. „Já to tvrdím stále, že rotace ubližuje hráčům. V Dukle jsme hráli se 12 hráči 10 let stejně a bylo to ideální. Třeba Škoda nehraje zápas a místo něj Necid. Jsou to mladí kluci, kteří rádi hrajou. Proto rotace dělá zlou krev. Velká rotace je k neprospěchu mužstva,“ namítl bývalý reprezentant Ladislav Vízek.

Švancara se zastal v TIKI TAKA trenéra Slavie Šilhavého

Hráli jsme komplikovaně a doplatili jsme na nevyužité šance, hodnotí výkon Slavie trenér Šilhavý

CELÝ SESTŘIH: Plzeň – Slavia 1:0. Lídr vede už o 13 bodů, šlágr rozhodl Kolář

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud