VIP Sport

12. listopadu 2017 • 14:00

Helcelet o tom, jak požádal Rosolovou o ruku: Měl jsem nervy, jestli řekne ano!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle rozhodně nečekala. Když desetibojař Adam Sebastian Helcelet v přímém přenosu vyhlášení ankety Atlet roku prohlásil, že požádá přítelkyni Denisu Rosolovou o ruku právě teď, chvátala za ním a na dojetí nebylo úplně místo, úspěšná překážkářka byla spíš v šoku. Romantik Helcelet ji dokonale překvapil.„Fakt jsem to nečekala, byla jsem spíš zaražená, nenapadlo mě, že to udělá před tolika lidmi,“ vykládala Denisa Rosolová po doslova hollywoodské žádosti o ruku. „Byla jsem hlavně v šoku, pak jsem byla i dojatá, ono to možná nebylo moc vidět. Byla to kombinace šoku a dojetí,“ usmívala se nakonec atletka.

Adam Sebastian Helcelet zaskočil žádostí o ruku v přímém přenosu nejen svou milou Denisu Rosolovou...
Adam Sebastian Helcelet zaskočil žádostí o ruku v přímém přenosu nejen svou milou Denisu Rosolovou...

„Řekla bych spíš, že je romantik, takže jsem čekala spíš třeba večeři při svíčkách nebo západ slunce u moře…“ přemítala Rosolová. Helcelet ale svůj překvapivý tah naplánoval do přímého televizního přenosu.

„Musel jsem si být jistý, jestli řekne ano. Kdyby řekla ne, tak by to byl dost trapas,“ tušil vícebojař, zklamaný ale být nemusel. „Vyšlo to nějak tak, jak jsem to plánoval. Nervy jsem měl, nebudu říkat, že ne. Ale dobrý…“ oddechl si Helcelet.

Dojatá? Byla jsem spíš v šoku, směje se Rosolová po žádosti o ruku v přímém přenosu
720p 360p

Špotáková v roli zpěvačky: Jsem ráda, že jsem se do toho nakonec nechala ukecat, nádherný zážitek
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze