VIP Sport

23. listopadu 2017 • 09:50

Extenista Šrejber ušetřil na rozvodu a investuje: Dům za půl miliardy!

Autor:

Když po něm manželka chtěla při rozvodu 500 milionů, držel šrajtofli zavřenou. Bývalý tenista a nyní byznysmen Milan Šrejber (53) teď ušetřené peníze napumpoval do výstavby bytů v Praze.Tenisovou kariéru mu utnuly problémy se zrakem. Někdejší »Mistr Bum« ale v 90. letech rychle vystřídal cvičební úbor za oblek a na kuponové privatizaci vydělal miliony. Teď už patří k nejúspěšnějším developerům v Česku.

Jenže o co lépe to šlo v kanceláři, tím hůř bylo doma. Po krachu prvního manželství se rozvádí i s druhou ženou Markétou. „Chce po Šrejberovi půl miliardy, on jí nabízí sto milionů,“ řekl Blesku před šesti lety jejich známý.

Šrejber ještě v dobách, kdy válel na tenisovém kurtu.
Šrejber ještě v dobách, kdy válel na tenisovém kurtu.

Hrálo se o hodně – sedací soupravu Armani, lampy Versace nebo bar u bazénu. Tahanice ukončil soud až letos v březnu. Šrejberovi nařídil vyplatit ženě 3 miliony.

Tahle úspora se bývalému tenistovi náramně hodí. Podle deníku E15 totiž investoval do rezidence Osadní v pražských Holešovicích (více čtěte ZDE »). Nový dům, v němž se bude ukrývat 126 bytů, mu z účtu ukrojí právě onu uškudlenou půl miliardu.

Výsledek má stát za to. „Nabídne veškeré pohodlí i komfort moderního života,“ láká nový projekt zájemce o koupi. Samozřejmostí jsou prostorné balkony, obyvatelé domu se budou moci proběhnout i po uzavřeném dvorku. Zkrátka kdo šetří, má za tři.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze