VIP Sport

4. prosince 2017 • 15:16

První velký progres v sezoně, raduje se Koukalová. Co se jí povedlo?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatím v právě odstartované biatlonové sezoně funguje vlastně „naprázdno“. Gabriela Koukalová je sice s českým týmem a snaží se trénovat, do závodů ji ale stále nepouští bolavá lýtka. A čas běží, olympiáda se pomalu blíží… Nicméně Gabča se snaží zůstat pozitivní a brát svoji nepříjemnou situaci s nadhledem. Tak jako v pondělí, kdy se na sociální síti pochválila, že stihla letadlo!„Přelet ze svěťáku. Výjimečně nenastupuji poslední a všechno jsem stihla,“ napsala si Gabriela Koukalová na Facebook k fotce při nástupu do letadla. „První velký progres v sezoně,“ doplnila ještě se smajlíkem.

První velký progres v sezoně, smála se Gabriela Koukalová na Facebooku...
První velký progres v sezoně, smála se Gabriela Koukalová na Facebooku...

Žádné dobré zprávy ohledně jejího zdravotního stavu přitom zřejmě nejsou na obzoru. Bolavá namožená lýtka ji trápí dál, nemůže naplno trénovat. „Pokud to mám hodnotit objektivně, tak tam není žádný progres, něco o co bychom se mohli opřít. Nevypadá to na žádné velké prognózy pro závody do Vánoc,“ posteskl si trenér Ondřej Rybář.

Ale Gábina je bojovnice – a s humorem jde všechno líp!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze