VIP Sport

4. prosince 2017 • 15:16

První velký progres v sezoně, raduje se Koukalová. Co se jí povedlo?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatím v právě odstartované biatlonové sezoně funguje vlastně „naprázdno“. Gabriela Koukalová je sice s českým týmem a snaží se trénovat, do závodů ji ale stále nepouští bolavá lýtka. A čas běží, olympiáda se pomalu blíží… Nicméně Gabča se snaží zůstat pozitivní a brát svoji nepříjemnou situaci s nadhledem. Tak jako v pondělí, kdy se na sociální síti pochválila, že stihla letadlo!„Přelet ze svěťáku. Výjimečně nenastupuji poslední a všechno jsem stihla,“ napsala si Gabriela Koukalová na Facebook k fotce při nástupu do letadla. „První velký progres v sezoně,“ doplnila ještě se smajlíkem.

První velký progres v sezoně, smála se Gabriela Koukalová na Facebooku...
První velký progres v sezoně, smála se Gabriela Koukalová na Facebooku...

Žádné dobré zprávy ohledně jejího zdravotního stavu přitom zřejmě nejsou na obzoru. Bolavá namožená lýtka ji trápí dál, nemůže naplno trénovat. „Pokud to mám hodnotit objektivně, tak tam není žádný progres, něco o co bychom se mohli opřít. Nevypadá to na žádné velké prognózy pro závody do Vánoc,“ posteskl si trenér Ondřej Rybář.

Ale Gábina je bojovnice – a s humorem jde všechno líp!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze