ZOH 2018 | Program olympiády v Koreji - ZOH Pchjongčchang 2018 | iSport.cz
9. února 2018 • 09:00

Program olympiády: České vrcholy na ZOH 2018 v Koreji, co a kdy sledovat?

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMPLETNÍ TELEVIZNÍ PROGRAM | Zimní olympijské hry v korejském Pchjongčchangu odstartovaly v pátek 9. února 2018 slavnostním zahájením, v neděli 25. února pak olympijský oheň uhasl. Celkem se v Pchjongčchangu 2018 soutěžilo v 15 sportovních odvětvích a rozdalo se 102 sad medailí. Češi získali sedm cenných kovů, dvě zlaté medaile získala největší hvězda Her Ester Ledecká. Projděte si kompletní program ZOH 2018 v Koreji a výsledky všech disciplín.



Proběhlé disciplíny a výsledky olympijských her

Sobota 10. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-03:00 curling skupina mixů (Čína-USA, Norsko-Finsko, Kanada-Švýcarsko, J. Korea-Rusko)   ONLINE zde »
02:00-06:30 snowboarding muži slopestyle (Horák) Eurosport 1 ONLINE zde »
08:15-09:15 běh na lyžích ženy skiatlon 2x7,5 km (Nováková, Beroušková, Grohová, Havlíčková, Hynčicová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
08:40-11:00 hokej ženy Japonsko-Švédsko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde »
11:00-13:50 short track ženy štafeta 3000 m a 500 m, muži 1500 m ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
11:10-14:45 saně muži 1. a 2. jízda (Hyman) Eurosport 1 ONLINE zde »
12:00-13:55 rychlobruslení ženy 3000 m (Sáblíková, Zdráhalová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
12:05-14:00 curling skupina mixů (Rusko-Kanada, Švýcarsko-J. Korea, Norsko-USA, Finsko-Čína)   ONLINE zde »
12:15-13:35 biatlon ženy sprint 7,5 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková, Zvařičová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
13:10-15:30 hokej ženy Švýcarsko-Jižní Korea, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde »
13:35-15:20 skoky na lyžích muži střední můstek (Koudelka, Polášek) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »

Neděle 11. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-03:00 curling skupina mixů (Norsko-Čína, Finsko-USA, Švýcarsko-Rusko, Kanada-J. Korea)   ONLINE zde »
02:00-03:40 snowboarding muži slopestyle (Horák?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
02:00-06:35 krasobruslení týmy, krátký program žen a tan. párů, volné jízdy dvojic ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
03:00-05:10 alpské lyžování muži sjezd (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann, Hudec) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
05:30-07:30 snowboarding ženy slopestyle (Pančochová)   ONLINE zde »
07:15-09:05 běh na lyžích muži skiatlon 2x15 km (Jakš, Knop, Novák, Rypl, Razým) ČT Sport,
Eurosport 1
ONLINE zde »
08:00-10:40 rychlobruslení muži 5000 m ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
08:40-11:00 hokej ženy Finsko-USA, sk. A Eurosport 2 ONLINE zde »
10:50-14:45 saně muži 3. a 4. jízda (Hyman) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
11:30-12:00 akrobatické lyžování ženy boule ČT Sport ONLINE zde »
12:05-14:00 curling mixy tiebreak   ONLINE zde »
12:15-13:40 biatlon muži sprint 10 km (Krčmář, Moravec, Šlesingr, Václavík, Soukup) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
13:00-14:00 akrobatické lyžování ženy boule Eurosport 1 ONLINE zde »
13:10-15:30 hokej ženy Kanada-Rusko, sk. A Eurosport 2 ONLINE zde »

Pondělí 12. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-03:00 curling semifinále mixů   ONLINE zde »
02:00-03:40 snowboarding ženy slopestyle (Pančochová) Eurosport 1 ONLINE zde »
02:00-05:10 krasobruslení týmy, volné jízdy mužů, žen a tan. párů ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
02:15-04:15 alpské lyžování ženy obří slalom, 1. kolo (Ledecká, Dubovská, Pauláthová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
05:30-07:00 snowboarding ženy U-rampa   ONLINE zde »
05:45-07:25 alpské lyžování ženy obří slalom, 2. kolo (Ledecká, Dubovská, Pauláthová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
08:40-11:00 hokej ženy Švýcarsko-Japonsko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde »
11:10-12:00 biatlon ženy stíhací závod 10 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
11:30-12:00 akrobatické lyžování muži boule   ONLINE zde »
11:50-14:45 saně ženy 1. a 2. jízda (Nosková) Eurosport 1 ONLINE zde »
12:05-14:00 curling semifinále mixů   ONLINE zde »
13:00-13:50 biatlon muži stíhací závod 12,5 km (Krčmář, Moravec) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
13:00-14:50 akrobatické lyžování muži boule Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:0 hokej ženy Švédsko-Jižní Korea, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde »
13:30-15:15 rychlobruslení ženy 1500 m (Zdráhalová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
13:50-15:25 skoky na lyžích ženy střední můstek Eurosport 1 ONLINE zde »

Úterý 13. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-03:00 curling mixy o 3. místo   ONLINE zde »
02:00-03:30 snowboarding ženy U-rampa ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
03:30-05:00 alpské lyžování muži superkombinace, sjezd (Berndt, Forejtek, Zabystřan) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
05:00-06:50 snowboarding muži U-rampa Eurosport 1 ONLINE zde » 
07:00-08:10 alpské lyžování muži superkombinace, slalom (Berndt, Forejtek, Zabystřan) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej ženy Kanada-Finsko, sk. A Eurosport 2 ONLINE zde » 
09:30-10:45 běh na lyžích muži a ženy sprint klasicky (Jakš, Knop, Novák, Rypl, Razým, Nováková, Beroušková, Grohová, Havlíčková, Hynčicová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
11:00-13:30 short track muži štafeta 5000 m a 1000 m, ženy 500 m ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
11:30-14:45 saně ženy 3. a 4. jízda (Nosková) Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-13:50 rychlobruslení muži 1500 m   ONLINE zde » 
12:00-13:50 běh na lyžích muži a ženy sprint klasicky (Jakš?, Knop?, Novák?, Rypl?, Razým?, Nováková?, Beroušková?, Grohová?, Havlíčková?, Hynčicová?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
ONLINE zde »
12:05-14:15 curling finále mixů   ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej ženy USA-Rusko, sk. A Eurosport 2 ONLINE zde »

Středa 14. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling muži (Dánsko-Švédsko, Kanada-Itálie, J. Korea-USA, Švýcarsko-V. Británie)   ONLINE zde »
02:00-05:25 krasobruslení sportovní dvojice, krátký program (Dušková, Bidař) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:15-03:30 alpské lyžování ženy slalom, 1. kolo (Dubovská, Capová, Pauláthová)/odloženo na pátek ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:30-04:00 snowboarding muži U-rampa ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej ženy Švédsko-Švýcarsko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde » 
05:45-06:55 alpské lyžování ženy slalom, 2. kolo (Dubovská, Capová, Pauláthová)/odloženo na pátek ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling ženy (Japonsko-USA, Rusko-V. Británie, Dánsko-Švédsko, Švýcarsko-Čína) Eurosport 1 ONLINE zde » 
07:00-07:50 severská kombinace skoky, střední můstek (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej ženy Jižní Korea-Japonsko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde » 
09:45-10:30 severská kombinace běh, 10 km (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
11:00-12:45 rychlobruslení ženy 1000 m (Erbanová, Zdráhalová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-14:00 biatlon ženy vytrvalostní závod 15 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková, Zvařičová)/odloženo na čtvrtek ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling muži (Kanada-V. Británie, J. Korea-Švédsko, Švýcarsko-Itálie, Norsko-Japonsko)   ONLINE zde »
12:20-14:45 saně dvojice, 1. a 2. jízda (A. Brož, L. Brož + Kvíčala, Kudera)   ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Slovensko - Rusko, sk. B ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži USA - Slovinsko, sk. B Eurosport 1 ONLINE zde » 

Čtvrtek 15. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling ženy (Kanada-Korea, Dánsko-Japonsko, Čína-Rusko, V. Británie-USA)   ONLINE zde »
02:00-04:25 skeleton muži 1. a 2. jízda   ONLINE zde »
02:30-05:45 krasobruslení sportovní dvojice, volné jízdy (Dušková, Bidař) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
03:00-04:30 snowboarding muži snowboardcross (Kubičík)   ONLINE zde » 
03:00-05:10 alpské lyžování muži super-G (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann, Hudec) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej ženy USA-Kanada, sk. A   ONLINE zde »
04:10-06:30 hokej muži Finsko-Německo, sk. C Eurosport 2 ONLINE zde » 
05:30-06:50 snowboarding muži snowboardcross (Kubičík?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling muži (USA-Itálie, Norsko-Kanada, V. Británie-Japonsko, Dánsko-Švýcarsko)   ONLINE zde » 
07:30-09:10 běh na lyžích ženy 10 km volně (Nováková, Beroušková, Grohová, Havlíčková, Hynčicová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej ženy Rusko-Finsko, sk. A   ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži Švédsko-Norsko, sk. C Eurosport 2 ONLINE zde » 
09:15-11:10 biatlon ženy vytrvalostní závod 15 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková, Zvařičová)/přeloženo ze středy ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-13:15 akrobatické lyžování ženy skoky   ONLINE zde »
12:30-14:30 biatlon muži vytrvalostní závod 20 km (Krčmář, Moravec, Šlesingr, Václavík, Soukup) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-14:10 rychlobruslení muži 10 000 m   ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling ženy (Čína-V. Británie, Kanada-Švédsko, USA-Švýcarsko, Korea-Japonsko)   ONLINE zde »
13:10-15:30 hokej muži Česko-Jižní Korea, sk. A ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Kanada-Švýcarsko, sk. A Eurosport 2 ONLINE zde » 
13:30-14:45 saně štafeta (Nosková, Hyman, A. Brož, L. Brož) Eurosport 1 ONLINE zde » 

Pátek 16. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling muži (Itálie-Dánsko, Norsko-J. Korea, Švédsko-USA)   ONLINE zde »
01:30-03:55 skeleton muži 3. a 4. jízda ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-03:00 snowboarding ženy snowboardcross (Samková, Hopjáková) ČT Sport ONLINE zde »
02:00-06:30 krasobruslení muži krátký program (Březina) ČT Sport ONLINE zde » 
02:00-3:15 lyžování ženy slalom, 1. kolo (Dubovská, Capová, Pauláthová)/přeloženo ze středy ČT Sport?Eurosport 1? ONLINE zde » 
03:00-4:30 lyžování muži superobří slalom (Zabystřan, Forejtek, Berndt, Hudec) Eurosport 1  
04:10-06:30 hokej muži USA-Slovensko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde » 
04:15-05:00  snowboarding ženy snowboardcross (Samková?, Hopjáková?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
05:15-06:25 lyžování ženy slalom, 2. kolo (Dubovská, Capová, Pauláthová)/přeloženo ze středy ČT Sport?Eurosport 1? ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling ženy (Dánsko-Kanada, Korea-Švýcarsko, Švédsko-Rusko)   ONLINE zde »
07:00-8:45 běh na lyžích muži 15 km volně (Jakš, Knop, Novák, Rypl, Razým) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži Rusko-Slovinsko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde » 
12:00-13:10  akrobatické lyžování ženy skoky   ONLINE zde » 
12:00-13:35 rychlobruslení ženy 5000 m (Sáblíková) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling muži (Japonsko-Švýcarsko, Švédsko-V. Británie, Dánsko-USA, Kanada-J. Korea)   ONLINE zde »
12:20-14:10 skeleton ženy 1. a 2. jízda Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Švédsko-Německo, sk. C Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Finsko-Norsko, sk. C Eurosport 2 ONLINE zde »
13:30-14:35 skoky na lyžích muži velký můstek, kvalifikace (Koudelka, Štursa, Kožíšek, Polášek, Hlava) Eurosport 1 ONLINE zde » 

Sobota 17. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling ženy (Švýcarsko-Švédsko, Rusko-USA, Japonsko-Čína, Dánsko-V. Británie)   ONLINE zde » 
02:00-03:25 akrobatické lyžování ženy slopestyle Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-06:25 krasobruslení muži volné jízdy (Březina) Eurosport 1 ONLINE zde » 
03:00-05:10 alpské lyžování ženy super-G (Ledecká, Pauláthová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej muži Česko-Kanada, sk. A ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej ženy čtvrtfinále Rusko OAR - Švýcarsko   ONLINE zde »
05:00-06:15 akrobatické lyžování ženy slopestyle Eurosport 1 ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling muži (J. Korea-V. Británie, Švýcarsko-Norsko, Kanada-Švédsko, Japonsko-Itálie)   ONLINE zde » 
08:40-11:00  hokej ženy čtvrtfinále Finsko - Švédsko Eurosport 2 ONLINE zde »
08:40-11:00  hokej muži Jižní Korea-Švýcarsko, sk. A Eurosport 1 ONLINE zde » 
10:30-11:40 běh na lyžích ženy štafeta 4x5 km (ČESKO - Beroušková, Grohová, Nováková, Havlíčková) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
11:00-13:55 short track ženy 1500 m (Sejpalová) a muži 1000 m Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-13:15 akrobatické lyžování muži skoky   ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling ženy (Rusko-Japonsko, Čína-Dánsko, Korea-V. Británie, USA-Kanada)   ONLINE zde »
12:15-13:10 biatlon ženy hromadný start 12,5 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková, Zvařičová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:20-14:25 skeleton ženy 3. a 4. jízda Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži USA-Rusko, sk. B Eurosport 2 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Slovensko-Slovinsko, sk. B   ONLINE zde » 
13:30-14:45 skoky na lyžích muži velký můstek (Koudelka, Kožíšek, Polášek) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 

Neděle 18. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling muži (Norsko-Dánsko, USA-Japonsko, Švýcarsko-Kanada)   ONLINE zde »
02:00.03:45 akrobatické lyžování muži slopestyle Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:15-04:15 alpské lyžování muži obří slalom, 1. kolo (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej muži Německo-Norsko, sk. C Eurosport 2 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej ženy o 5. - 8. místo - Švýcarsko - Jižní Korea   ONLINE zde »
05:15-06:35 akrobatické lyžování muži slopestyle ČT Sport ONLINE zde » 
05:45-07:25  alpské lyžování muži obří slalom, 2. kolo (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann) ČT Sport ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling ženy (V. Británie-Švédsko, Kanada-Švýcarsko, Čína-Korea)   ONLINE zde » 
07:15-09:05 běh na lyžích muži štafeta 4x10 km (Jakš, Knop, Novák, Rypl, Razým) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži Česko-Švýcarsko, sk. A ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej ženy o 5. - 8. místo - Švédsko - Japonsko   ONLINE zde »
12:00-13:15 akrobatické lyžování muži skoky   ONLINE zde »
12:00-14:00 rychlobruslení muži týmová stíhačka, ženy 500 m (Erbanová - 12:56) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-14:45 boby muži dvojbob, 1. a 2. jízda (Dvořák, Nosek + Vrba, Suchý) Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling muži (Švédsko-Japonsko, Dánsko-J. Korea, Itálie-V. Británie, USA-Norsko)   ONLINE zde » 
12:15-13:15 biatlon muži hromadný start 15 km (Krčmář, Moravec, Šlesingr, Václavík, Soukup) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Švédsko-Finsko, sk. C Eurosport 2 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži Kanada-Jižní Korea, sk. A Eurosport 1 ONLINE zde » 

Pondělí 19. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling ženy (USA-Dánsko, Japonsko-Kanada, Švédsko-Korea, Rusko-Švýcarsko)   ONLINE zde » 
01:30-04:30 snowboarding ženy Big Air (Pančochová, Vojáčková) Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-03:15 akrobatické lyžování ženy U-rampa ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-05:45 krasobruslení taneční páry, krátké tance (Mansourová, Češka) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
05:10-07:30 hokej ženy semifinále USA - Finsko Eurosport 2 ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling muži (Itálie-J. Korea, Švédsko-Švýcarsko, USA-Kanada, V. Británie-Dánsko) Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-14:00 rychlobruslení ženy týmová stíhačka, muži 500 m ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling ženy (V. Británie-Švýcarsko, Dánsko-Rusko, Čína-USA, Japonsko-Švédsko)   ONLINE zde » 
12:15-14:45 boby muži dvojbob, 3. a 4. jízda (Dvořák, Nosek + Vrba, Suchý) Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej ženy semifinále Kanada - Rusko OSR Eurosport 2 ONLINE zde » 
13:30-15:20 skoky na lyžích muži týmy (Koudelka, Štursa, Kožíšek, Polášek, Hlava) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 

Úterý 20. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling muži (V. Británie-Norsko, Japonsko-Kanada, J. Korea-Švýcarsko, Itálie-Švédsko)   ONLINE zde »
02:00-05:35 krasobruslení taneční páry, volné tance ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:30-03:40 akrobatické lyžování ženy U-rampa ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej muži osmifinále USA - Slovensko Eurosport 2 ONLINE zde »
04:10-06:30 hokej ženy o 7. místo Švédsko - Korea   ONLINE zde » 
05:00-06:40 akrobatické lyžování muži U-rampa Eurosport 1 ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling ženy (Kanada-Čína, USA-Korea, V. Británie-Japonsko) Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži osmifinále Slovinsko - Norsko ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde »
08:40-11:00 hokej ženy o 5. místo Švýcarsko - Japonsko   ONLINE zde » 
11:00-11:50 severská kombinace skoky, velký můstek (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1  ONLINE zde »
11:00-13:00 short track ženy 1000 m, muži 500 m, ženy štafeta 3000 m   ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling muži (Švýcarsko-USA, Norsko-Itálie, Japonsko-Dánsko)   ONLINE zde »
12:15-13:45 biatlon smíšená štafeta (Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:50-14:45 boby ženy dvojbob, 1. a 2. jízda   ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži osmifinále Švýcarsko - Německo Eurosport 2 ONLINE zde »
13:10-15:30 hokej muži osmifinále Finsko - Jižní Korea Eurosport 1  ONLINE zde »
13:45-14:30 severská kombinace běh 10 km (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 

Středa 21. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling ženy (Korea-Rusko, Švédsko-Čína, Švýcarsko-Dánsko, Kanada-V. Británie)   ONLINE zde » 
01:30-04:45 snowboarding muži Big Air (Horák) Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-06:30 krasobruslení ženy krátký program   ONLINE zde » 
03:00-05:10 alpské lyžování ženy sjezd (Pauláthová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
03:30-04:15 akrobatické lyžování muži skikros   ONLINE zde » 
04:10-06:30 hokej muži čtvrtfinále ČESKO - USA Eurosport 2 ONLINE zde »
05:15-06:40  akrobatické lyžování muži skikros ČT Sport, Eurosport 1  ONLINE zde » 
06:05-09:00 curling muži (Dánsko-Kanada, V. Británie-USA, Švédsko-Norsko, J. Korea-Japonsko) Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži čtvrtfinále Rusko OSR - Norsko ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
08:40-11:00 hokej ženy o bronz Finsko - Rusko OSR   ONLINE zde »
09:00-10:30 běh na lyžích týmové sprinty volně (Nováková, Beroušková + Razým, Jakš) Eurosport 1 ONLINE zde » 
11:00-12:15 běh na lyžích týmové sprinty volně (Nováková, Beroušková? + Razým, Jakš?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-15:00 rychlobruslení muži a ženy týmové stíhačky ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling ženy (Švédsko-USA, Švýcarsko-Japonsko, Rusko-Kanada, Korea-Dánsko)   ONLINE zde » 
12:40-14:45 boby ženy dvojbob, 3. a 4. jízda Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži čtvrtfinále Kanada - Finsko ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
13:10-15:30 hokej muži čtvrtfinále Švédsko - Německo Eurosport 2 ONLINE zde »

Čtvrtek 22. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling muži a ženy tiebreak   ONLINE zde » 
01:30-3:00 snowboarding finále Big Air, ženy   ONLINE zde »
02:00-03:15 alpské lyžování muži slalom 1. kolo (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
2:00-3:15 akrobatické lyžování ženy skikros (Kučerová)   ONLINE zde »
03:30-05:00 alpské lyžování ženy superkombinace, sjezd (Pauláthová) ČT Sport, Eurosport 1  ONLINE zde »
03:30-04:40 akrobatické lyžování muži U-rampa Eurosport 1 ONLINE zde » 
04:00-05:30 snowboarding muži a ženy paralelní obří slalom/kvalifikace (Ledecká)/přesunuto na sobotu ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
05:10-07:30 hokej ženy finále Kanada - USA Eurosport 2 ONLINE zde »
05:30-07:10 alpské lyžování muži slalom 2. kolo (Berndt, Forejtek, Zabystřan, Kotzmann) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
07:00-08:10 alpské lyžování ženy superkombinace, slalom (Puláthová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
08:30-09:20 severská kombinace týmy skoky, velký můstek (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
11:00-13:45 short track ženy 1000 m, muži 500 m a štafeta 5000 m   ONLINE zde » 
11:20-12:05  severská kombinace týmy běh 4x5 km (Dvořák, Portyk, Pažout, Daněk) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling muži semifinále ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:15-13:45 biatlon ženy štafeta 4x6 km (Davidová, Jislová, Puskarčíková, Vítková, Zvařičová?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 

Pátek 23. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
02:00-06:10 krasobruslení ženy volné jízdy Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-03:25 akrobatické lyžování ženy skikros (Kučerová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
07:35-10:30 curling muži o bronz Eurosport 1 ONLINE zde » 
08:40-11:00 hokej muži semifinále Česko - Rusko OSR ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde »
11:00-12:55 rychlobruslení muži 1000 m Eurosport 1  ONLINE zde »
12:05-15:00 curling ženy semifinále Eurosport 1 ONLINE zde »
12:15-13:45 biatlon muži štafeta 4x7,5 km (Krčmář, Moravec, Šlesingr, Václavík, Soukup?) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
13:10-15:30  hokej muži semifinále Kanada - Německo ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde »

Sobota 24. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:00-02:30 snowboarding muži a ženy paralelní obří slalom/kvalifikace (Ledecká) ČT Sport ONLINE zde »
01:30-04:00 boby muži čtyřbob, 1. a 2. jízda (Vrba, Dvořák, Egydy, Havlín, Kopřiva, Nosek, Suchý, Šindelář, náhr. Stokláska) Eurosport 1 ONLINE zde » 
02:00-03:30 snowboarding muži Big Air, finále ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
03:00-05:00 alpské lyžování týmová soutěž (Česko) Eurosport 1 ONLINE zde » 
05:30-06:35 snowboarding muži a ženy paralelní obří slalom/finálový program (Ledecká) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
06:00-09:00 běh na lyžích muži 50 km klasicky (Jakš, Knop, Rypl, Razým) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
07:35-10:30 curling muži finále Švédsko - USA ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-15:00 rychlobruslení muži a ženy hromadný start (Zdráhalová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:05-15:00 curling ženy o bronz Japonsko - Velká Británie   ONLINE zde » 
13:10-15:30 hokej muži o bronz Česko - Kanada ČT Sport, Eurosport 2 ONLINE zde »

Neděle 25. února

čas sport disciplína TV přenos iSport.cz
01:05-04:00 curling ženy finále Jižní Korea - Švédsko   ONLINE zde »
01:30-04:00 boby muži čtyřbob, 3. a 4. jízda (Vrba, Dvořák, Egydy, Havlín, Kopřiva, Nosek, Suchý, Šindelář, náhr. Stokláska) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
01:30-04:00 krasobruslení exhibice   ONLINE zde »
05:10-07:30 hokej muži finále Rusko OSR - Německo ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde »
07:15-09:15 běh na lyžích ženy 30 km klasicky (Beroušková, Hynčicová) ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 
12:00-14:00 závěrečný ceremoniál ČT Sport, Eurosport 1 ONLINE zde » 

Zahajovací ceremoniál olympiády jsme sledovali ZDE >>>

Biatlon

Z českého pohledu jeden z nejatraktivnějších sportů na ZOH 2018, i když se bude muset obejít bez účasti Gabriely Koukalové. Každopádně ale jeden z parádních českých olympijských sportů, ve kterém půjde o medaile v každé disciplíně, což zaručují jména jako Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Veronika Vítková či Eva Puskarčíková.

Program biatlonu na ZOH 2018

Sprint žen na 7,5 km – sobota 10. února, 12.15 (českého času). ONLINE zde>> 

Sprint mužů na 10 km – neděle 11. února, 12.15. ONLINE zde>>

Stíhací závod žen na 10 km – pondělí 12. února, 11.10. ONLINE zde>>

Stíhací závod mužů na 12,5 km – pondělí 12. února, 13.00. ONLINE zde>>

Individuální (vytrvalostní) závod žen na 15 km – středa 14. února, 12.05. ONLINE zde>>

Individuální (vytrvalostní) závod mužů na 20 km – čtvrtek 15. února, 12.00. ONLINE zde>> 

Závod žen s hromadným startem na 12,5 km – sobota 17. února, 12.15. ONLINE zde>>

Závod mužů s hromadným startem na 15 km – neděle 18. února, 12.15. ONLINE zde>>

Smíšená štafeta (ženy 2 x 6 km + muži 2 x 7,5 km) – úterý 20. února, 12.15. ONLINE zde>>

Štafeta žen na 4 x 6 km – čtvrtek 22. února, 12.15. ONLINE zde>>

Štafeta mužů na 4 x 7,5 km – pátek 23. února, 12.15. ONLINE zde>>

ZOH 2018 Korea: Vše o zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu najdete na iSport.cz ZDE »

Hokej

Hokejový turnaj na ZOH 2018 v Pchjongčchangu utrpěl obří ránu už před časem, když zámořská NHL oznámila, že poprvé od olympiády v Naganu v roce 1998 nepřeruší svůj program a v Koreji tak budou chybět ty největší hvězdy světového hokeje. Nicméně šance české reprezentace na medaili by se tak mohly zvýšit. Zkušený tým bude stavět i na hvězdách Tipsport extraligy jako jsou Michal Vondrka, Milan Gulaš či kapitán Martin Erat, nechybí ani stálice z KHL jako Jan Kovář či brankářská dvojice Pavel Francouz - Dominik Furch.

Formát turnaje

Olympijského turnaje v ledním hokeji se účastní 12 mužstev rozdělených do tří skupin (Češi se ve skupině A utkají s Kanadou, Švýcarskem a Jižní Koreou). Do čtvrtfinále přímo postupuje vítěz skupiny a nejlepší tým z druhého místa. Zbylých osm týmů si pak v kvalifikaci play off zahraje o zbylá čtyři místa.

Program českého týmu na ZOH 2018

Česko - Jižní Korea – čtvrtek 15. února, 13.10. ONLINE zde>>
Kanada – Česko – sobota 17. února, 4.10. ONLINE zde>>
Česko – Švýcarsko – neděle 18. února, 8.40. ONLINE zde>>

Kvalifikace o play off - úterý 20. února, 4.10, 8.40 a dva zápasy ve 13.10

Čtvrtfinále - středa 21. února, 4.10, 8.40 a dva zápasy ve 13.10

Semifinále - pátek 23. února , 8.40 a 13.10

Utkání o 3. místo - sobota 24. února, 13.10

Finále - neděle 25. února, 5.10

Vedle mužského turnaje bude probíhat i turnaj žen, ty budou hrát o zlato 22. února od 5.10. Program ženského hokejového turnaje najdete ZDE »

Kompletní rozpis zápasů hokejového turnaje ZOH 2018 v Pchjongčchangu najdete ZDE »

Rychlobruslařský ovál. Právě zde bude na další medaile útočit Martina Sáblíková
Rychlobruslařský ovál. Právě zde bude na další medaile útočit Martina Sáblíková

Rychlobruslení

Pokud se na zimní olympiádě někde počítá s medailí téměř se stoprocentní jistotou, je to na rychlobruslařském oválu. Pokud bude Martina Sáblíková zdravá, má velkou šanci na zlato v individuálních závodech na 3 000 a 5 000 metrů. V prvním z nich navíc bude mít výhodu poslední jízdy. Útočit ale chce i na kratší patnáctistovce či v hromadném závodě.

Podle kouče Petra Nováka má o cenné kovy ale bojovat i Karolína Erbanová (500 a 1 000 metrů), která patří do nejužší špičky na kratších tratích. Na ME v závodě na 500 metrů skončila třetí, na SP urvala první a druhé místo. Bez šancí pak nebude ani Nikola Zdráhalová.

Program rychlobruslení na ZOH 2018

Ženy 3 000 metrů – sobota 10. února, 12.00. ONLINE zde>>

Muži 5 000 metrů – neděle 11. února, 7.00. ONLINE zde>>

Ženy 1 500 metrů – pondělí 12. února, 13.30. ONLINE zde>>

Muži 1 500 metrů – úterý 13. února, 12.00. ONLINE zde>>

Ženy 1 000 metrů – středa 14. února, 11.00. ONLINE zde>>

Muži 10 000 metrů – čtvrtek 15. února, 12.00. ONLINE zde>>

Ženy 5 000 metrů – pátek 16. února, 12.00. ONLINE zde>>

Ženy 500 metrů – neděle 18. února, 12.00. ONLINE zde>>

Muži 500 metrů – pondělí 19. února, 12.00. ONLINE zde>>

Ženy a muži týmový závod – středa 21. února, 12.00. ONLINE zde>>

Muži 1 000 metrů – pátek 23. února, 11.00. ONLINE zde>>

Ženy a muži závod s hromadným startem – sobota 24. února, 12.00. ONLINE zde>>

Snowboarding

Další zimní sport, který může české fanoušky naplnit medailovým nadšením. Hned v několika disciplínách totiž můžou čeští snowboardisté v Pchjongčchangu sahat po nejvyšších příčkách.

Ve snowboardcrossu, kde se závodníci či závodnice vrhají na trať plnou skoků, překážek a klopených zatáček a ve vyřazovacích jízdách bojují o postup do finále, už má olympijské zlato ze Soči Eva Samková a v Koreji, pokud vše půjde podle plánu, ho bude chtít obhájit.

Ester Ledecká by zase měla bojovat o medaile mezi brankami v paralelním obřím slalomu snowboardistek. Paralelní slalom, ve kterém je Ledecká mistryní světa, byl z programu ZOH 2018 vyřazen (více čtěte ZDE »). Ester Ledecká by v Pchjongčchangu měla soutěžit i na lyžích.

Disciplína zvaná slopestyle, ve které si snowboardisté vybírají nejrůznější překážky a předvádějí na nich co nejefektnější skoky a technické prvky, je doménou Šárky Pančochové (v Soči byla pátá). Ta má šanci zabodovat i na U-rampě, některá z českých závodnic by se mohla objevit i při premiéře Big Airu, disciplíně, kde se hodnotí triky a přistání na obřích skocích.

Program snowboardu na ZOH 2018

Slopestyle muži (finále) – neděle 11. února, 2.00 (kvalifikace den předem). ONLINE zde>>

Slopestyle ženy (finále) – pondělí 12. února, 2.00 (kvalifikace v neděli od 5.30). ONLINE zde>> 

U-rampa ženy (finále) – úterý 13. února, 2.00 (kvalifikace v pondělí od 5.30). ONLINE zde>> 

U-rampa muži (finále) – středa 14. února, 2.30 (kvalifikace v úterý od 5.30). ONLINE zde>> 

Snowboardcross muži (finále) – čtvrtek 15. února, 5.30 (kvalifikační jízdy startují ve 3.00). ONLINE zde>>

Snowboardcross ženy (finále) – pátek 16. února, 4.15 (kvalifikační jízdy startují ve 2.00)

Big Air ženy (finále) – pátek 23. února, 1.30 (kvalifikace v pondělí v 1.30). ONLINE zde>>

Big Air muži (finále) – sobota 24. února, 2.00 (kvalifikace ve středu v 1.30). ONLINE zde>>

Paralelní obří slalom ženy a muži – sobota 24. února, 4.00 (kvalifikace v pátek od 4.00). ONLINE zde>>

ZOH 2018 Korea: Vstupenky, letenky, ubytování, zájezdy do Pchjongčchangu... Kompletní servis pro fanoušky najdete ZDE »

Alpské lyžování

Reprezentační kariéru ukončili nejlepší čeští lyžaři Šárka Strachová a Ondřej Bank, vysoko chtěl na olympiádě zamířit třeba Kryštof Krýzl, kvůli zranění vazů ale o Hry přišel. Velkou pozornost celého světa bude poutat „obojživelnice“ Ester Ledecká. Jedna z nejlepších snowboardistek světa totiž vloni vletěla skvělými výsledky do Světového poháru lyžařek a i na sjezdovkách může mysle na skvělé umístění. V Pchjongčchangu pojede zřejmě super G a obří slalom.

Program alpského lyžování na ZOH 2018

Sjezd mužů – neděle 11. února, 3.00. ONLINE zde>>

Obří slalom žen – pondělí 12. února, 2.15 a 5.45. ONLINE zde>>

Alpská kombinace mužů – úterý 13. února, 3.30 a 7.00. ONLINE zde>>

Slalom ženy – středa 14. února, 2.15 a 5.45. ONLINE zde>>

Super-G mužů – čtvrtek 15. února, 3.00. ONLINE zde>>

Super-G žen – sobota 17. února, 3.00. ONLINE zde>>

Obří slalom mužů – neděle 18. února, 2.15 a 5.45. ONLINE zde>>

Sjezd žen – středa 21. února, 3.00. ONLINE zde>>

Slalom mužů – čtvrtek 22. února, 2.15 a 5.45. ONLINE zde>>

Alpská kombinace žen – pátek 23. února, 3.00 a 6.30. ONLINE zde>>

Týmová soutěž – sobota 24. února, 3.00. ONLINE zde>> 

Skoky na lyžích

I když časy té největší slávy české skokanské školy pominuly, Roman Koudelka může při velké porci štěstí klidně snít i o medaili.

Program skokanů na ZOH 2018

Muži – střední můstek – sobota 10. února, 13.35 (kvalifikace ve čtvrtek od 13.30). ONLINE zde>>

Ženy - střední můstek – pondělí 12. února, 13.50. ONLINE zde>>

Muži – velký můstek – sobota 17. února, 13­.30 (kvalifikace v pátek od 13.30). ONLINE zde>>

Závod družstev – muži – pondělí 19. února, 13.30. ONLINE zde>>

Pchjongčchang, dějiště olympiády: mezi horami, chrámy a mořem - čtěte ZDE »

Severská kombinace

I v závodě, který kombinuje skoky a běh na lyžích, má česká reprezentace slabší období, ale třeba Michal Portyk může příjemně překapit.

Program severské kombinace na ZOH 2018

Závod na středním můstku + běh na 10 km – středa 14. února, 7.00 (skoky) a 9.45 (běh). ONLINE zde>>

Závod na velkém můstku + běh na 10 km – úterý 20. února, 11.00 (skoky) a 13.45 (běh). ONLINE zde>>

Týmový závod na velkém můstku + běh na 4 x 5 km – čtvrtek 22. února, 8.30 (skoky) a 11.20 (běh). ONLINE zde>>

Běžecké lyžování

České běžecké lyžování ztratilo s Lukášem Bauerem, který ukončil kariéru, reálné šance na medaile, zkušení reprezentanti jako Martin Jakš i mladé pušky ale mohou usilovat o solidní umístění. Pozornost v českém týmu budí 17letá naděje Barbora Havlíčková, která už dokonce vyhrála i mistrovství republiky.

Program běžeckého lyžování na ZOH 2018

Skiatlon žen na 7,5 + 7,5 km – sobota 10. února, 8.15. ONLINE zde>>

Skiatlon mužů na 15 + 15 km – neděle 11. února, 7.15. ONLINE zde>>

Individuální sprint mužů a žen – úterý 13. února, 9.30 a 12.00. ONLINE zde>>

Závod na 10 km žen volně – čtvrtek 15. února, 7.30. ONLINE zde>>

Závod na 15 km mužů volně – pátek 16. února, 7.00. ONLINE zde>>

Štafeta žen na 4 x 5 km – sobota 17. února, 10.30. ONLINE zde>>

Štafeta mužů na 4 x 10 km – neděle 18. února, 7.15. ONLINE zde>>

Sprint dvojic mužů a žen – středa 21. února, 9.00 a 11.00. ONLINE zde>>

Závod mužů s hromadným startem na 50 km klasicky – sobota 24. února, 6.00. ONLINE zde>>

Závod žen s hromadným startem na 30 km klasicky – neděle 25. února, 7.15. ONLINE zde>>

Boby

Čeští bobisté i kvůli horším materiálním podmínkách nesahají na velkých akcích po medailích, ale mohou atakovat i první desítku.

Program bobů na ZOH 2018

Dvojbob mužů – 1. a 2. jízda - neděle 18. února, 12.05 – 3. a 4. jízda – pondělí 19. února, 12.15. ONLINE zde>>

Dvojbob žen – 1. a 2. jízda – úterý 20. února, 12.50 – 3. a 4. jízda – středa 21. února, 12.40. ONLINE zde>>

Čtyřbob mužů – 1. a 2. jízda – sobota 24. února, 1.30 – 3. a 4. jízda – neděle 25. února, 1.30. ONLINE zde>>

Curling

Čeští reprezentanti se pomalu dotahují na světovou špičku, na olympijský turnaj se ale probojovat nezvládli.

Program curlingu na ZOH 2018

Smíšené dvojice – turnaj začíná už 8. února, o medaile se hraje v úterý 13. února. ONLINE zde>>

Muži – turnaj začíná ve středu 14. února, utkání o bronz v pátek 23. února (7.35) a finále v sobotu 24. února (7.35). ONLINE zde>>

Ženy - turnaj začíná ve středu 14. února, utkání o bronz v sobotu 24. února (12.45), finále v neděli 25. února (1.05). ONLINE zde>>

Short Track

Rychlobruslení na krátké dráze v hale mělo v Česku nejviditelnější zástupkyni v Kateřině Novotné, která se několikrát prosadila do první desítky v závodech Světového poháru či na olympiádě a má také několik medailí z evropského šampionátu. Jenže do Pchjongčchangu se nekvalifikovala a na pátý start pod pěti kruhy musí zapomenout. Jedinou českou reprezentantkou je Michaela Sejpalová.

Program Short Tracku na ZOH 2018

Muži - 1 500 m - sobota 10. února, 11.00. ONLINE zde>>

Ženy - 500 m - úterý 13. února, 11.00. ONLINE zde>>

Ženy - 1 500 m - sobota 17. února, 11.00. ONLINE zde>>

Muži - 1 000 m - sobota 17. února, 11.00. ONLINE zde>>

Ženy - štafeta na 3 000 m - úterý 20. února, 11.00. ONLINE zde>>

Muži - 500 m - čtvrtek 22. února, 11.00. ONLINE zde>>

Ženy - 1 000 m - čtvrtek 22. února, 11.00. ONLINE zde>>

Muži - štafeta na 5 000 m - čtvrtek 22. února, 11.00. ONLINE zde>>

Krasobruslení

Čeští krasobruslaři v současné době také z velkých akcí medaile nevozí, pokud ale Michal Březina zvládne čtverné skoky, může se světové špičce aspoň přiblížit.

Program krasobruslení na ZOH 2018

Týmová soutěž – volné jízdy (muži, ženy, taneční páry) – pondělí 12. února, 2.00. ONLINE zde>>

Sportovní dvojice – volné jízdy – čtvrtek 15. února, 2.30 (krátký program ve středu od 2.00). ONLINE zde>>

Muži – volné jízdy – sobota 17. února, 2.00 (krátký program v pátek od 2.00). ONLINE zde>>

Taneční páry – volné tance – úterý 20. února, 2.00 (krátké tance v pondělí od 2.00). ONLINE zde>>

Ženy – volné jízdy – pátek 23. února, 2.00 (krátký program ve středu od 2.00). ONLINE zde>>

Exhibice – neděle 25. února, 1.30. ONLINE zde>>

Akrobatické lyžování

Akrobatické lyžování v Česku nejvíc proslavil skokan Aleš Valenta, který se v roce 2002 stal olympijským vítězem v Salt Lake City. Mezi nejlepší na světě patřili i skikrosař Tomáš Kraus či boulařka Nikola Sudová, ti všichni už ale ukončili kariéru. Jedinou Češkou na startu nakonec bude skikrosařka Nikol Kučerová.

Program akrobatického lyžování na ZOH 2018

Jízda v boulích žen – neděle 11. února, 11.30 a 13.00 (kvalifikace v pátek od 2.00). ONLINE zde>>

Jízda v boulích mužů – pondělí 12. února, 11.30 a 13.00 (kvalifikace v pátek od 3.45). ONLINE zde>>

Akrobatické skoky žen – pátek 16. února, 12.00 (kvalifikace ve čtvrtek od 12.00). ONLINE zde>>

Slopestyle žen – sobota 17. února, 5.00 (kvalifikace od 2.00). ONLINE zde>>

Slopestyle mužů – neděle 18. února, 5.15 (kvalifikace od 2.00). ONLINE zde>>

Akrobatické skoky mužů – neděle 18. února, 12.00 (kvalifikace v sobotu od 12.00). ONLINE zde>>

U-rampa žen – úterý 20. února, 2.30 (kvalifikace v pondělí od 2.00). ONLINE zde>>

Skikros mužů – středa 21. února, 5.15 (kvalifikace od 3.30). ONLINE zde>>

U-rampa mužů – čtvrtek 22. února, 3.30 (kvalifikace v úterý od 5.00). ONLINE zde>>

Skikros žen – pátek 23. února, 5.15 (kvalifikace od 3.30). ONLINE zde>>

Saně

Program jízdy na saních na ZOH 2018

Muži – neděle 11. února, 10.50 (rozjížďky v sobotu od 11.10). ONLINE zde>> 

Ženy – úterý 13. února, 11.30 (rozjížďky v pondělí od 11.50). ONLINE zde>>

Dvojice – středa 14. února, 12.20. ONLINE zde>>

Týmová štafeta – čtvrtek 15. února, 13.30. ONLINE zde>>

Skeleton

Program skeletonu na ZOH 2018

Muži - pátek 16. února, 1.30 (rozjížďky ve čtvrtek od 2.00). ONLINE zde>>

Ženy - sobota 17. února, 12.20 (rozjížďky v pátek od 12.20). ONLINE zde>>

ONLINE zde »

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 







Klasická verze
Mobilní verze