VIP Sport

12. prosince 2017 • 05:00

S Černým z Ajaxu už není, líbá ji slávista Sýkora: Přebral po něm holku z Ulice!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dva fotbalisté zamilovaní do jedné seriálové hvězdy a víly. Že by nějaká podivná vánoční pohádka? Nikoliv! To je život. Hlavní role? Univerzál ze Slavie Jan Sýkora (23), útočník Ajaxu Václav Černý (20) a česká herečka narozená v Makedonii Sara Sandeva (20).Klika je, že si oba hráči, kteří se s velkou pravděpodobností časem potkají v reprezentačním áčku, nelezou do zelí. Černý sice se Sarou oslavil ještě loňské Vánoce, ale na jaře se rozešli. Sýkora před rokem randil s finalistkou České Miss Lucií Duškovou, ale ani tento vztah nevydržel.

Fotbalista Sýkora líbal Saru na oslavách Slavie.
Fotbalista Sýkora líbal Saru na oslavách Slavie.

V loňském přestupovém období se bývalý záložník Sparty a Liberce stěhoval za 30 milionů korun do Edenu už jako singl. Se Sarou, která ztvárnila vílu Jitřenku ve filmové pohádce Zdeňka Trošky Strašidla a která se proslavila v seriálu Ulice jako Skayler, chodí teprve pár měsíců. A teď se poprvé ukázali na veřejnosti při nedělním galavečeru ke 125. výročí založení Slavie!

„Lásko, jsem šťastná, že ti mohu být oporou,“ napsala k fotce na sociální síti uhrančivá studentka herecké konzervatoře. „Moc děkuji své lásce Saře za podporu,“ přispěchal s vyznáním i Sýkora, který červenobílým pomohl na jaře vykopat ligový titul.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze