VIP Sport

12. prosince 2017 • 05:00

S Černým z Ajaxu už není, líbá ji slávista Sýkora: Přebral po něm holku z Ulice!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Dva fotbalisté zamilovaní do jedné seriálové hvězdy a víly. Že by nějaká podivná vánoční pohádka? Nikoliv! To je život. Hlavní role? Univerzál ze Slavie Jan Sýkora (23), útočník Ajaxu Václav Černý (20) a česká herečka narozená v Makedonii Sara Sandeva (20).Klika je, že si oba hráči, kteří se s velkou pravděpodobností časem potkají v reprezentačním áčku, nelezou do zelí. Černý sice se Sarou oslavil ještě loňské Vánoce, ale na jaře se rozešli. Sýkora před rokem randil s finalistkou České Miss Lucií Duškovou, ale ani tento vztah nevydržel.

Fotbalista Sýkora líbal Saru na oslavách Slavie.
Fotbalista Sýkora líbal Saru na oslavách Slavie.

V loňském přestupovém období se bývalý záložník Sparty a Liberce stěhoval za 30 milionů korun do Edenu už jako singl. Se Sarou, která ztvárnila vílu Jitřenku ve filmové pohádce Zdeňka Trošky Strašidla a která se proslavila v seriálu Ulice jako Skayler, chodí teprve pár měsíců. A teď se poprvé ukázali na veřejnosti při nedělním galavečeru ke 125. výročí založení Slavie!

„Lásko, jsem šťastná, že ti mohu být oporou,“ napsala k fotce na sociální síti uhrančivá studentka herecké konzervatoře. „Moc děkuji své lásce Saře za podporu,“ přispěchal s vyznáním i Sýkora, který červenobílým pomohl na jaře vykopat ligový titul.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud