VIP Sport

28. prosince 2017 • 14:50

Pavel Novotný se pustil do Limberského: Je to primitiv první kategorie!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Vánoce jako svátky pohody a klidu? Ne pro všechny. Bitvu na sociální síti spolu svedli fotbalista David Limberský a známý bulvární novinář Pavel Novotný, který napsal komentář pod fotku hráče Viktorie Plzeň a brzy se od něj dočkal i odpovědi. A byla to velká slovní přestřelka.Stačil jeden komentář a nastal poprask. „Něco jsem poznamenal v nějakém jeho vlákně a on mi něco napsal soukromě,“ nastínil Pavel Novotný, který nechtěl prozradit, co si společně psali. „Zůstanu gentleman a nebudu zveřejňovat soukromou korespondenci,“ uvedl Novotný.

Přeci jen z něj vypadlo, jak souboj na síti odstartoval. „Pan Limberský mi napsal něco, jako dej si Bohemku šišlo a už to jelo. Do toho mi napsal Egon Vůch, další inteligent. Ten také matematickou olympiádu nevyhrál,“ poznamenal bulvární novinář a navezl se do Limberského.

„Mohu čestně prohlásit, že pověst nelhala. Primitiv první kategorie. Bůh rozděluje spravedlivě. Tumáš talent, ale beru si celý mozek pro nějakou ošklivou a tlustou, co půjde na studia.“

Je libo svařák od Limby? Obránce Plzně obsluhoval fanoušky před stadionem
Je libo svařák od Limby? Obránce Plzně obsluhoval fanoušky před stadionem

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud