VIP Sport

28. prosince 2017 • 14:50

Pavel Novotný se pustil do Limberského: Je to primitiv první kategorie!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vánoce jako svátky pohody a klidu? Ne pro všechny. Bitvu na sociální síti spolu svedli fotbalista David Limberský a známý bulvární novinář Pavel Novotný, který napsal komentář pod fotku hráče Viktorie Plzeň a brzy se od něj dočkal i odpovědi. A byla to velká slovní přestřelka.Stačil jeden komentář a nastal poprask. „Něco jsem poznamenal v nějakém jeho vlákně a on mi něco napsal soukromě,“ nastínil Pavel Novotný, který nechtěl prozradit, co si společně psali. „Zůstanu gentleman a nebudu zveřejňovat soukromou korespondenci,“ uvedl Novotný.

Přeci jen z něj vypadlo, jak souboj na síti odstartoval. „Pan Limberský mi napsal něco, jako dej si Bohemku šišlo a už to jelo. Do toho mi napsal Egon Vůch, další inteligent. Ten také matematickou olympiádu nevyhrál,“ poznamenal bulvární novinář a navezl se do Limberského.

„Mohu čestně prohlásit, že pověst nelhala. Primitiv první kategorie. Bůh rozděluje spravedlivě. Tumáš talent, ale beru si celý mozek pro nějakou ošklivou a tlustou, co půjde na studia.“

Je libo svařák od Limby? Obránce Plzně obsluhoval fanoušky před stadionem
Je libo svařák od Limby? Obránce Plzně obsluhoval fanoušky před stadionem

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze